Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bridge fényképezőgépet szeretn...

Bridge fényképezőgépet szeretnék vásárolni, de teljesen kezdő vagyok,50-60 ezret szánnék rá. Túdnátok linkelni, ajánlani néhányat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Canon SX510
2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehet önállótlan manapság a nép... én még azt is megmondom neked hogy milyen zoknit vegyél vazze!


Esetleg teszteket elolvasni különböző típusokról, adatlapokat átböngészni, példaképeket megnézni, árak után utánanézni nagyon fájna? Én két és fél éve magamtól vettem tudatosan a gépemet, kb. egy hónap információgyűjtés után (várni kellett a pénzre is) és voila szép képeket készítő gépem van és ehhez nem kellett másokra hallgatnom, és megvenni azt amit ők ajánlanak hogy aztán eladjam mert nem tetszik, mert nem az én ízlésem.

Azt se mondtad új legyen használt legyen.

De ha már nagyon ajánlani kellene akkor ez: [link]

2015. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!