Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok egy kezdő, tini fotósnak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Tiniket fotózol?

Tisztelet

2015. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tini=életkor :) nem baj, gyakorolj még egy kicsit a "trollkodással" legközelebb lehet összejön :)
2015. febr. 3. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jót.


Olcsót.


Rózsaszínűt.


Adj meg kicsit több infót, és akkor talán hasznosabb választ is lehet adni. Mennyi pénzt szánsz rá, mennyire értesz hozzá, akarsz-e fejlődni, tanulni vagy csak kiránduláson akarsz kattintgatni, akarsz-e később rákölteni, stb...

2015. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat kb 50E Ft-ig es szeretnek kepzesre is menni, nem igazan vagyok jartas a temaban, de erdekel, kezdo szint. Nem, nem osztalykirandulasra, arra itt a telom, csak nagyon sok szep tajat latok, amit olyan szivesen lefotoznek, arra viszont mar keves a telefonom. Es nem, nem kell rozsaszin :DDD
2015. febr. 4. 13:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Es igen, utana szeretnek meg penzt es idot erre forditani.
2015. febr. 4. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom neki, hogy kezdjen el tanulni, amíg tudja mire lesz szüksége ahhoz amit fotózni akar. :)
2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ha jót akarsz, Fuji a többi ár, pénz kérdése a kompact gépek közül a Finepix sorozatból válogass.ha komolyabbat akarsz akkor tükörreflexes, de ott a Nikon az "etalon" Ez nekem a szakmám, hidd el.(fényképész- 40 éves gyakorlattal)
2015. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nikon D40. Tükörreflexes, szerintem 50e ft körül hozzá lehet jutni. Auto-n és manuálba is tudsz vele képeket csinálni, nem is akármilyet.
2015. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 b_smart válasza:
Én használt tükörreflexeset vennék, abban gondolkodj, ha komolyak a terveid. DSLR kategóriában keresgélj, 50ig bőven találsz. Canonhoz van a legtöbb kiegészítő. Fujit pedig felejtsd el... :) _Ha kell segítség írj priviben, fotós vagyok.
2015. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Negyven éve fotós és ökörségeket ír. Gratulálok! Miért lenne a Nikon etalon? Nincs releváns minőségbeli különbség a két rendszer között (Canon vs. Nikon) és a Pentax illetve a Sony is csak az elterjedtségében marad el. Sőt a Sony A7s szenzora porig alázza a Nikon D4s-t is. Ezen a szinten már sokkal inkább a fotós számít (ha a felszerelés adott). Fujit legfeljebb MILCből vennék, de azt nem kapsz ennyiért.
2015. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!