Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék fényképezőgépet...

Szeretnék fényképezőgépet vásárolni hobbifotózáshoz, de teljesen kezdő vagyok. Az alábbiak közül szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nikon COOLPIX S2800

[link]


Nikon COOLPIX L30

[link]


Nikon COOLPIX L29

[link]


Élénk képek készítésére kellene nagyjából ebben az árkategóriában. Várom a véleményeket. Köszönön előre is!



2015. febr. 6. 13:51
 1/3 anonim válasza:

Szerintem 16vagy 20 megapixell az szinte mindegy, hacsak nem posterre akarsz majd nyomtatni.

Inkább az optikai zoom legye minnél magasabb, persze az anyagi keretet is figyelembe véve.

Na meg jól jön az erős akksi is sok vakuzásnál.

2015. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ha el akarsz kezdeni vmennyire fotózni ne olyan gépet vegyél amin csak automata mód van...

Hanem min egy ilyet:

[link]

2015. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a full feketével kezdeném, nekem az jön be jobban. Ez arra lesz jó, bármelyik a 3 közül, hogy megtapasztald, hogy milyen fotózni. Van pár mód rajta (csak digitálisan van benne) így tudsz kísérletezgetni és tanulj mellette netről ismerősöktől. Ha bejön, mehetsz kicsit feljebb szerintem. És akkor az már drágább kategória. Ha most kicsivel kezded, és nem jön be, akkor nincs ráfizetés :)
2015. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!