Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok olyan IP kamerát...

Tudnátok olyan IP kamerát ajánlani, aminél be lehet úgy állítani az FTP feltöltést, hogy csak bizonyos időintervallumban és csak mozgás esetén legyen aktív?

Figyelt kérdés

Amiket eddig találtam (Trendnet TV-IP751WC, D-Link DCS 930L ), azoknál vagy csak Motion Detection vagy csak megadott időben tud FTP-re tölteni.

Fontos az is, hogy ne legyen túl drága... Nem hinném ,hogy csak a méregdrága kamerák tudnak ilyet.



2015. ápr. 11. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A motion decetion az eleven jó ugye, a kamerákra ezen képességeket nem igazán "aggatják" rá a gyártók hanem az NVR végzi inkább el (linuxos komplett felvevő hdd-vel). Az nvr-be pedig mindent be lehet programozni, de sztem érdeklődjél kamera szakkereskedésnél ott csak tudnak segíteni hisz ezzel foglalkoznak. :)
2015. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretnék emiatt külön NVR-re beruházni, akkor inkább már beállítom a router-em tűzfalában, hogy az FTP elérés ettől-eddig legyen csak engedve.

Én is a webáruházak oldalain keresgélek, de ott nem igazán írják le, hogy rendelkezik e a kamera az általam kívánt igénnyel.

Szóval leginkább olyanok válaszait várnám, akik rendelkeznek ilyen kamerával.

Ha nincs ilyen, akkor marad a router-es módszerem.

2015. ápr. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!