Ti döntsetek;) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ti milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Fotográfusnak készülök, és szeretnék valami profi gépet.(lehetőleg 40-50000Ft között)

Kérlek mondjatok nekem szuper gépeket;D



2013. aug. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

40-50 ezer forint közt szeretnél egy PROFI gépet?

Szerintem gyűjtögess még hozzá!:D

2013. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz profi gépet, de még közepeset is nehezen
2013. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Használtan se kapsz profi gépet annyi pénzért, nagyon el vagy tévedve. Fotográfusnak készülsz? Jajj ne már, fogadjunk egy jó fotót nem láttál még. : (
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből tuti nem kapsz... Ha meg még most leszel nyolcadikos akkor meg ott lesz a ballagás.. sok közeli, kedves rokon egyenlő sok pénz xddd vagy szülinap, névnap, mikulás, karácsony, ezekre meg nem ajándékot, hanem pénzt kérsz.

Amúgy megveszel egy könyvet, áttanulmányozod, használod gyakorlatban is amit olvastál, kész a fotográfus :D

Èn az akartam lenni, de rájöttem, hogy hülyeség... vagyis a saját részemről az. Sokba kerül az, hogy vegyél fényképezőt, ami ugye ha akarsz is munkát találni később, akkor tükörreflexes kell, ami drága, plusz többféle obi, vaku, profi állvány, mert a 2000 forintos, ami összedől, az nem jó. Meg mindenféle szűrő, meg van még többminden ami kell.. és ez jó sokba kerül, és mikor is fog visszatérülni? Háát... sokára, vagy hamar de csak akkor ha külföldön dolgozol, mert itt már mindenki fotós akar lenni, vagy az is, külföldön nem tudom hogy sokan vannak e fotósok.

De amúgy tényleg nem lehet kapni, inkább gyűjts, vagy keress a veterán, teszvesz, apród vagy meg kérdezgess fotós barátaid, hogy van e nekik eladó fényképező, vagy nem tud e valakinek akinek van eladó. Vagy vannak fb-s csoportok is, ott is kiirhatod, hogy fényképezőt keresel.

2013. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

neten néztem 60E Ft...de azért okoskodjatok még;)

Képzeld az én gépen elég jó fotókat csinál és most van egy munkalehetőségem is;)

ne nagyon ugassál, fogadni merek nincs is hobbid de még munkád sincs...pff..-.-

2013. aug. 27. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább te ne okoskodj.. Áruld már el nekem, hol kapsz te profi gépet 60 ezerért? Mikor a profi cuccok a legdrágábbak. Eszednél vagy? 60 ezer? akkor vedd még és kapsz egy NEM profi gépet.

Szerinted a profi gépeket 60 ezerért osztogatják? Mi egy jó kamerát egyben fényképezőt vettünk 110 ezerért, és közel nem profi gép. gondolkozz már el.

2013. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó fotókat nem a gép szokott csinálni, hanem az, aki használja. A fényképezőgép csak egy eszköz, amit a fotós arra használ, hogy 'összegyűjtse' a fényt. Jó minőségű képeket csinálhat egy gép, de jó fotókat nem. Lényegtelen.


Sokkal fontosabb, hogy 'profi' gépet 60-ért csak használtan, ráadásul nagyon áron alul kaphatsz. Sanszos, hogy át leszel verve. Vagy csak nem tudod, hogy mit akarsz venni.


Minősíthetetlen és borzasztó primitív személyiségre utaló stílusban írsz, olvasni is rossz.


Viszont mutathatnál egy saját fotót. Komolyan érdekel, hogy milyen teljesítménnyel lehet egyensúlyozni egy ilyen ordenáré hozzáállást egy munkahelyen.

2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van hobbim, mint mindenkinek, de csak nyugodtan hozz fel még pár hülye dolgot, pl fogadni merek, hogy nincs óra a faladon. Hogy munkám van-e az hogy jön ide? Egyáltalán nincs közöd hozzá, és lényegtelen, mert ugyanúgy válaszolok akkor is, ha van munkám, meg akkor is ha nincs.

Nananana... álljunk meg pár szóra! Azt írod hogy fotográfusnak KÉSZÜLSZ, de már van MUNKALEHETŐSÉGED. Na most..ha annak készülsz, gondolom most leszel középsulis, viszont ha van munkalehetőséged, akkor már elmúltál 18. Nem? Kicsit se sántít a dolot, ugye? A munkalehetőség nem azt jelenti, hogy a barátod megkér, hogy csinálj róla egy képet a facera, hanem az, hogy felkérnek egy esküvőfotózásra, vagy ilyesmire vagy meg azt, hogy állandó munkahelyed is van. Na de mindegy. Nem tudom hogy rám értetted e hogy ne ugassak, nincs hobbim, nem dolgozom részt mert felettem is írtak olyat, de nekem ez a véleményem. Kifogásokat keresni könnyű. 4-es voltam. És azt is akartam írni, amit a 7-es, de megelőzött azzal, hogy nem a gép csinálja a jó képet. Engem is érdekel, hogy milyeneket csinálsz, csak aztán nehogy viszontlássam a google képeknél! :) Egyébként meg teljesen egyetértek a 7-essel! Esetleg el is linkelheted a gépet amit néztél.

2013. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hé, haver, el vagy tájolva egy kicsit. profi gépet te az életbe nem találsz 60 000-ért. és még ott az objektív, minimum kétszer ennyi!
2013. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!