Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Döntsétek már el Ti, hogy ki...

Döntsétek már el Ti, hogy ki hibázott?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy aranyos,hozzám hasonló nőt.Jó barátnők lettünk.Szinte,a legjobbak.

Majd beszélgettem,pár ismerősével Róla.

Kiakadt.2 hétig,nem beszéltünk.Majd a facen

egy csomó lejárató dolgot írt ki,Rám.Pl:.Hogy úgyis feljelent valamiért,meg hogy Én,Őt zaklatom.Semmi csúnyát nem írt.Csak az ismerősei,kommentbe írtak fenyegetéseket.

Aztán szülinapja volt,de nem beszéltünk.Küldtem Neki,egy smst,hogy nem haragszom,és felköszöntöttem.Ő megköszönte.

Aznap már,minden a régi kerékvágásban ment minden.Újra,egy szép barátság volt.

Aztán mivel nekem munkahelyet kellett váltanom,az Ő ellenségével kellett dolgoznom.

Hát,nagyon meglepő dolgokat mondott...És a barátnőm azt mondta,vagy a munkahelyem,vagy az Ő barátsága.Végül megértette,ilyet nem kérhet.Mivel Ő is beszél,az Én ellenségeimmel.

Majd Nekem,barátom lett.Neki meghalt.És el alartam mesálni,hogy ismertem meg.Erre!?

Megharagudott,2hétig újra harag.Majd béke...

De gyengült,a barátságunk.

Majd egyre jobban mellőzött...és.arra kért,ne barátkozzunk.

Én öngyillkos akartam lenni,6-szor hívott,miután,megírtam Neki.

Majd nem értem el...

Majd elértem,azt mondta nem haragszik,csak el kellett utaznia.

Megnyugodtam.

Majd másnap kapom az e-mailt soha többé,ne

keressem.Mert sem ereje,sem ideje nincs a hülyeségeimre.

Sírtam.

Majd írtam Neki,hogy kétszínű,meg hogy átvert,és soha nem akarom látni,és hogy az ellensége a barátnőm.

És Én is,kiírtam a face-ére.

A falán,a bejegyzésemet törölte,de engem egyenlőre nem törölt.

Most próbál lejáratni,az ismerőseim fogynak,de az övé is.

Mit gondoltok!?

Sokak szerint egyszer még,barátok leszünk.Mások szerint,nem...


2012. aug. 18. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ez fontos.

Én a te helyedben ezek után (18 évesen) hagynám, velem ne szórakozzon. Nagyon furcsán viselkedik, szerintem valami családi probléma lehet a hátterében. Magától, normálisán, nem csinálna ilyeneket az ember.

2012. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én pontosan 18 vagyok.Ő meg,38.

Már teljesen,megtiportuk egymást.

De valamiért,kötődöm hozzá.

2012. aug. 18. 02:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami rohadtul nyilvanvalo dolgot nem veszel eszre. es pont amiatt nem bir teged. mert nyilvanvalo hogy vagy o viselkedik logikatlanul vagy te nem erted, es ahogy elnezem az irasodat, en az utobbira szavaznek. ne haragudj de ossze-vissza beszelsz. igy nem lehet megmondani kinek van igaza, de nagyon szivesen meghallgatnam a masik fel velemenyet az egeszrol.
2012. aug. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd az anyukád lehetne. Szerintem te jobban ragaszkodsz hozzá, mint fordítva.


Ja, és mindenképpen keress fel egy pszichológust!

2012. aug. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!