Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokkoló videó a szellemek...

Sokkoló videó a szellemek létezéséről? Döntsétek el!

Figyelt kérdés

Ügye, hogy léteznek!

[link]



2012. dec. 13. 00:39
 1/7 anonim válasza:
Szia, ott van hogy "prank" és ha megértetted volna a leírást rájöttél volna hogy ez egy átverés :) Már a címben is bentvan ...
2012. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Félelmemben olyat bevertem volna a fejébe szegény kislánynak, vagy kisnövésű lánynak, hogy összeesett volna..
2012. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Malats ***** válasza:
82%
Anorexia utàn bulémia? És annunaki helyett maki? Van ám baj.
2012. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szép szegény gyerek, elég beteges külseje van, de azért nem kellene tőle ennyire megijedni.Viszont ha egy szekrény méretű,eszelős tekintetű baltás ember osont volna a liftbe, attól befostam volna én is.
2012. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Malats! Talán egynapos jelenlétből nem kell még leesnie a tantusznak, de talán majd rá fogsz jönni… ;-)
2012. dec. 14. 22:25
 6/7 Malats ***** válasza:
Nem különösebben izgat. A kérdés színvonala meg 0 ugyanúgy.
2012. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyennel nem jó szórakozni. Ha valaki leütötte volna kislányt? Ha valakivel ijedtében valami korházi eset történik.
2013. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!