Miért szutyok a Canon?!?!?

Figyelt kérdés
Cmos Tükrös géppel nem tudok jól fotózni, kb 10% sikerült a képeknek: Miért könnyebb telóval képet lőni?!??!? Mindig bemozdult a fotó, pedig 1/100 secundumig jelen idővan, nem?! Telefon miért exponál gyorsabban mint a gép?

#idő #meddig tart a jelen #mekkora az idő legkisebb része #lassú expozíció oka
júl. 5. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20 Te valami nagyotmondásos sértegetés komplexusban szenvedsz, vagy mi az isten van veled ember?

Miért kell ekkora fellengzős, lenéző, beszólogatós, egoista stílusban megnyilvánulni??

Gondolkodj már el magadon egy kicsit!

Nem érdekel az e péniszméreted! Nem érdekel, hogy te mindentől is jobb vagy, te mindent is kibírsz, te mindenre is képes vagy, én meg nyilván semmire, hiszen nagyon jól ismersz..

70 évesen ezen az érzelmi színvonalon lenni hatalmas nagy szégyen.

aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#21 szó nem esett péniszméretről, de ha te nagyon félsz attól, hogy a tiéd kicsi, megnyugtatlak, a fotózásban nem számít.

És csak megválaszoltam az ostobaságaidat.

aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A fotózásban csak az számít hogy "butapondrónak" nevezz idegeneket és ostobaságnak a tapasztalataikat. Senkinek sincs igaza, csak neked, de az mindig! Tőled csak tanulni lehet, a tahóság kötelez. Nyerni pedig muszáj, akkor is ha nincs verseny.

Ez a professzionális magyar fotós közösség tökéletes leírása, amibe természetesen csak te tartozol bele, hiszen mindenki más hülye kezdő, meg pondró. Itt csak egy királynak van hely, az pedig te vagy.

Úgyhogy, megyek is innen. Magányos dolog a csúcson lenni.

aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23 pontosítsunk, nem az idegent neveztem butapondrónak, hanem azt, aki a koromat hozta fel a mondanivalóm ellen.
aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 Senki nem hozta fel a korodat a mondanivalód ellen. Nyugodj le papa és vedd be a napi nyugtatódat.
aug. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#25, Én nyugodt vagyok, aki itt pörög, az az, akivel beszélgetnék, ha hagyná; de ha nem olvastad el az egészet, akkor ne ugass bele tudatlanul, ha meg te vagy az, akiről szó van, akkor meg ne próbálj meg hazudozni, íme itt van: "amit 70 éves korodra sem sikerült levetkőzni annyira hogy szégyenletesnek érezd"
aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26 Ha tudnál szöveget értelmezni, akkor azt arra írta, hogy mekkora egy tapló és lenéző vagy és nem arra, amit írtál.
aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27 ha tudnál egyszerű magyar szövegeket értelmezni, akkor rájöttél volna már arra, hogy az mindegy, mire írta, a kor az nem érv ellenem.

Egyébként egyáltalán nem voltam lenéző, tényeket soroltam fel, kérdeztem, tárgyaltam meg.

aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28 Még mindig nem sikerült felfognod a mondanivalóját. Veled is csak többen vagyunk.
aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!