Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom végelesen elrontani...

Hogy tudom végelesen elrontani a füllhalgatómat?

Figyelt kérdés
Pár napon bellül lejár a garanciája és az egyik oldali füles nagyon sokszor nem szól de néha meg szól rendesen, valószínü megvan szakadozva a drót. Vissza vittem garanciába de mikor ott kipróbálták akkor működött, de én tudom mert sokat használom h rengetegszer nem működik, de így nem fogadják el amig ott náluk működik. Hogy tudnám úgy (külsőleg nem láthatóan) elrontani, hogy mikor beviszem ott se működjön? Fontos lenne mert pár napon bellül lejár a garancia, és rosz a fülesem de így még lenne lehetőségem kicseréltetni.Tudom hogy ez nem szép dolog, de ha nálam marad miután lejárt a garancia akkor vehetek újjat.

2012. júl. 3. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza, és mondd meg, hogy küldjék el ellenőrzésre. Akkor is kötelesek elküldeni a központba, ha ők nem észlelik a hibát, de te kéred, hogy vizsgálják be. Nekem egy fülesem egyetlen számnál, egyetlen mély hangnál recsegett, a boltban kiröhögtek, a Sony mégis cserélte. Csak határozottan.
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretném ennél egyszerübben elintézni, ezt elveszik és adnak helyette másikat. Először megpróbálnék pár dolgot az elrontására ha írnak ide olyat. Amugy Media Marktba vett skullcandy fülesről van szó.
2012. júl. 3. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elrontod, észreveszik.
2012. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!