Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mekkora igazságtalanság, hogy...

Mekkora igazságtalanság, hogy masok felvehetik a telefonbeszélgetést, én meg nem? Szüksegem van rá ezer okból, hogy felvegyek minden egyes beszélgetést.

Figyelt kérdés

máj. 20. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veheted fel?
máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Felveheted, és magán célra használhatod a hanganyagot.
máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kik azok a mások akik felvehetik és te miért ne vehetnéd fel?
máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Felveheted te is. Az más kérdés, hogy a Gdpr miatt az Eu-ba szállított készülékeken le van tiltva ez a hasznos funkció és gépészkedni kell, hogy használható legyen.
máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ha már így állsz hozzá, nem olyan biztos, hogy jogos az igény.

Legalább írhatnál valami normális indokot. Ha én tennék fel ilyen kérdést, meg is indokolnám, mint ahogy néhány válaszomban meg is tettem, hogy nekem miért hasznos néha.

Pontosan azért, mert ha csak úgy beírom, valakik azt hihetnék, hogy sumákságra kell, amit rutinos netező megelőz.

Te nem írsz semmit, így feltételezhető bármi.

máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem veheti fel csak úgy. Megvannak a szabályai hogy hogyan, miként lehet rögzíteni, tárolni, stb. Ezek a szabályok mindenkire vonatkoznak.

Tehát nincs semmi igazságtalanság!

Viszont bár szabályellenesen, de te is tudod rögzíteni a hívásokat, csak a technikai feltételeket kell megteremtened. Az újabb okostelefonok blokkolják a rögzítés lehetőségét, de semmi nem tudja megakadályozni hogy egy másik telefonnal, diktafonnal, akármivel felvedd a beszélgetést. Sőt vannak felvevőd fülhallgatók is.

máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sumákság nélkül is az egyik leghasznosabb telefonos képesség, ahogy pl. az autóskamera.
máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sok agysebész. A kerdest úgy akartam eredetileg feltenni, hogy miért kapcsolja ki magát állandoan a hívásrögzítő alkalmazáscsatlakozó. Itt nem engedték, mert hogy törvénytelen. 🤣😅
máj. 20. 13:57
 10/17 A kérdező kommentje:
De igazságtalan. Bárhova telefonálok, elmondják, hogy felveszik akár akarom, akár nem. Ez igazságtalan. Engem üldöznének, de másnak szabad. Aha.
máj. 20. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!