Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a hibáról?...

Mit gondoltok erről a hibáról? SOS! Számítógép táp!

Figyelt kérdés

Kértem a modikat tegyék át ide, mert itt hozzáértők is vannak, de nem voltak hajlandók ezek szerint.

Nézzétek meg ezt a kérdést legyetek szivesek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

A srácnak _minden_ alkalommal amikor bedugja a számítógépét leold a kismegszakító.

Szerintem valami komolyabb probléma van, de nem akarják elhinni.

Láttam már falon pókot, de olyant hogy egy gép mindig leveri az automatát és az normális, olyant nem. Ennyi erővel minden számítóglnek minden bedugáskor le kéne vernie...



2023. jan. 30. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A biztositék terhelése csinál ilyen kebaszt.Azt is jó lenne megnézni,hogy a biztositéknál a vezeték csatlakoztatás megfelelőe nincs esetleg a cxsavar meglazult,az is kérdés hogy aluminium vezetékről van szó vagy rézről?Az alu vezeték gond szokott lenni.Egy gyors tesztel meg lehet nézni hogy a pc vacakol vagy más gond van.Mindent le kell kapcsolni a házban,hűtőt villanybojlert kihúzni,tehát tehermentesiteni a rendszert és a pc-t bekapcsolni.Ha most is leveri akkor megnézni a kis megszakitot és ha ott is minden rendben van akkor a tápot cserélni.Vagy még azt is lehet,hogy valakitől kölcsön kérsz egy számitógépet és nálad bekapcsolod.Igy kitudod szűrni merre lehet az a fránya hiba ami szívat téged.Ennél kimeritöbb választ ne várj mert nemj fogsz kapni.Ja,még annyit,villanyszerelő vagyok.
2023. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!