Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen számítógépre van...

Milyen számítógépre van szükségem, hogyha csak 2 gb háttértárra van szükségem?

Figyelt kérdés
Csak a google chrome a skype meg a netflix van letöltve

#alacsonygepigeny
2023. jan. 30. 03:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor most ennek fussunk neki még egyszer!
2023. jan. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
A Windows maga lefoglal vagy 60 Gb-ot(vagy többet is nem tudom pontosan) tehát legalább 120-250 Gb-os merevlemez/SSD kellene.Szerintem te RAM-ra gondolsz ami más dolog,abból 4 Gb alá nem érdemes adni,telefonokban is annyi a minimum kb de inkább 8 giga,10ezer forintért lehet már kapni.
2023. jan. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre a célra bármi megfelel. [link]

Akkor van szükséged újabbra ha win 11-et kívánsz használni,azok természetesen drágábbak újonnan 100e körül lehet összepakolni egyet.

2023. jan. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Erre ugyan 64GB elég lenne (tapasztalat), de nincs ekkora SSD forgalomban.
2023. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egy regebbi okos tv az pont jo lesz neked azokba van ennyi tarhely
2023. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legolcsóbb megoldás, amit találtam (4/64): [link]
2023. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Raspberry Pi
2023. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak 2 GB tárhely kell, és semmi más előírás nincs, akkor egy Pentium 2-es is megfelel, sőt... Nekem a P1-esemben volt 8 GB, bár ahhoz már BIOSt kellett frissíteni. De ahogy #7 is írja, egy Raspberry is bőven elég, veszel hozzá egy memóriakártyát, 1-2 ezer forintért adnak már 8 GB-osat is. (Kisebbet már művészet találni.)


De van egy olyan sejtésem, hogy nem egészen arra gondoltál, amit kérdésnek kiírtál.

Operációs rendszer nélkül nem sokra mész az adott géppel. 2 GB talán még egy XP-nek sem elég, vagy csak nagyon szűkösen. A Win10 nagyjából 20 GB-ot igényel, de egy pehelysúlyú Linux sem biztos, hogy 2 GB alatt megáll.

A Netflixet pedig hová töltötted le? Csak mert ez azért meghatározza a használható rendszerek körét, ha feltétlenül asztali alkalmazásból akarod nézni. Webfelületről nem kell letöltened semmit, gyakorlatilag akármilyen oprendszerből tudod nézni, amin van valami kulturált böngésző.

Ugyanakkor nem csak a tárhely a lényeg, hanem a RAM, és a processzor sem.

2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Gomhoz keresel kabátot?

Egy pár szóban összefoglalhatnád hogy mi motiválta ezt a kérdést.

Úgy értelmeztem, hogy van más egy géped amin fut 3 alkalmazás amit használsz.

Vagy nem?

2023. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem gondold át a kérdést.
2023. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!