Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy adathalász...

Letöltöttem egy adathalász programot és az insta oldalamat zárolták. Nem tudok kódot kérni az emailre sem a telefonszámra, mert egyik sem él már!? Küldtem nekik szelfi videót és nem tudnak beazonosítani!?

Figyelt kérdés

Mi a hivatalos email címe az instának ahova tudok írni és igazolni magam?

Facebookba be vagyok jelentkezve és nem enged be azzal sem.


2022. aug. 2. 17:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De foglalkoztam vele.

Képzeld el, hogy a google csak gmailel működik ez a f*s meg a 15 éves citromailemre akar kódot küldeni amit soha sehol nem adtam meg.....

Komolyan az én hibám h a mesterséges intelligencia nem ismer fel szelfi videó alapján?? Nem ismeri fel h facen és instán ugyan azok a képeim vannak??

Azt írta a rendszer h utána néznek és összehasonlítják a két fiókot.

Ezen kívül


1. a citromailnál azonnal jelentkeztek amikor rájuk írtam.


2. van egy kis remény h vissza kapom a telószámom, mert nincs 1 hónapja h felmondtam és nem szerepel az adatbázisukban! Még nem adták oda senkinek!


3. köze nincs a banki adatotnak, ehhez az egész helyzethez!


4 IDEIGLENES felfüggesztést kaptam, a fiók védelme érdekében, szabály sértést nem követtem el.


Ennyit rólad utolsó.

2022. aug. 4. 21:41
 12/13 anonim ***** válasza:

h h h h h h h !

"De foglalkoztam vele."

Ja, amikor már baj volt vele.

Bezzeg a cinizmus az megy.

2022. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Amikor már baj volt vele"

Soha semmi bajom nem volt vele. Olvasd el mégegyszer amit írtam, látom H elsőre nem sikerült!

2022. aug. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!