Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az eMagról rendeltem egy...

Az eMagról rendeltem egy tévét tegnap (pénteken) kora reggel, az oldal pedig azt írja, hogy szombaton, azaz már ma fog érkezni. Ez mennyire reális?

Figyelt kérdés
A rendelés státusza még mindig csak az, hogy "sikeres fizetés", de a várható kiszállítási időnél a mai napot írja. Tudom, hogy ma munkanap van, de mivel sem a státusz nem változott, sem további értesítést nem kaptam a kiszállításról, reálisnak tűnik, hogy tényleg megkapom ma a tévét?

2021. dec. 11. 02:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia végül mikor érkezett meg? Nekem 15. írta a szállítást 13.rendeltem, ma már a holnapi napot írja szállításnak csomagkövetésnél viszont csak a sikeres fizetésnél áll. A külsős cég már küldött üzenetet, hogy a futárnál van a csomag, de amit maga az emag küld arról azóta, hogy megrendeltem kifizettem semmi hír.
2021. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy megérkezett-e. Dec 11-én rendeltem meg egy TV-t, 300e Forintért, 14-ére írták a szállítást. Ma december 17 van, semmi sem módosult az oldalon, még a futárnak sem adták át a csomagot. Érthető, hogy Karácsony, meg csúszás, meg minden, de hogy majdnem egy hét alatt (amiből 1 hétvégi nap volt csak) még kikomissiózni se sikerüljön a csomagot, az az amatőr fogalmat messze kimeríti.
2021. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Emagról rendeltetek? Ha jól tudom saját kis szállító cégük van, tehát nem gls- dpd stb, egy noname valami. November 29-én rendeltem tőlük , úgy hogy kifizettem kártyával, mert azt írta van belső raktáron amit szeretnék(direk azért mertem megrendelni).Még aznap este visszaírtak, hogy fizetve, elindult a kiszállítás folyamata, a szállító a kiszállítás napján felveszi önnel a kapcsolatot. Komolyan azt hittem max 5-nap lesz. Közben folyamatosan azt mutatta, hogy fizetve, szállítás alatt.December 14-én! kaptam egy szimpla kis sms-t, hogy ma fog érkezni a csomag(de se az ki-mi hozza, se az mikorra várható nagyjából. Hát azt hiszem délután fél 3-volt mire ideért egy fehér furgonnal jött a srác, de semmi jelzés rajta ugyan mi a szálltó cég neve, semmi. Azt hiszem megfontolom legközelebb, hogy rendeljek- e valamit Emag-ról.
2021. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
12-es vagyok, nekem azt mondták, az MPL fogja hozni, ami - mint tudjuk - nem éppen gyors...
2021. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 nem reménykednék az az igazság.


6-os vagyok, tegnap este jött meg a csomagom. Egy egeret meg egy kábelt rendeltem, mert úgy jött ki a 10 ezer forint feletti vásárlás a kupon miatt. 7 munkanap után megjött a csomagom tegnap este.. vagyis az egyrésze. Egy rendelésnek írta az oldalon, és hogy az egész megvan, írtam nekik emailt meg Fb-on üzenetet, egyenlőre semmit nem válaszoltak, de most már részleges kiszállítást írnak. Az egérnél még mindig csak rögzített rendelést ír, de 8.-i dátummal. Már abban sem bizakodok, hogy karácsonyig megjön.. és képesek azt írni a Fb oldalukra másoknak, hogy 2-5 nap a szállítás és megjön a csomag karácsonyig. EMAG nálam feketelistára került.

2021. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, én Black Fridayen rendeltem, de máig sem érkezett meg szaküzletbe (még szállítási idő sincs feltüntetve). Pedig ezeknek a rendeléseknek dec. 3. volt a határideje.
2021. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Ti honnan a fenéből rendeltetek?

Én amit megrendeltem az mind megjött és volt amit visszaküldtem (speedshop-ba) visszaért és tegnap még a pénzt is visszautalták 5 nappal az után, hogy átvették a visszaküldött cuccot...

2021. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Én a tizenhatos válaszoló vagyok. Minden terméket, amit az elmúlt egy hónapban rendeltem, az eMag forgalmaz. 19-én (BlackFriday) egy monitort, ez máig nem érkezett meg a szaküzletbe. Rá 3 napra rendeltem egy kábelt, az a faluban levő easyboxba megérkezett 1,5 nap alatt. Következő héten, 29-én este szaküzletbe rendeltünk a páromnak egy LapTopot, 1-jén megérkezett.

2021. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17 eMAG-ról eMAG által forgalmazott termékeket, amik elvileg raktáron voltak.


- december 8. 10 óra körül megrendeltem

- másnap érkezett az email egy küldeményazonosítóval, és hogy részleges kiszállítás lesz, de a weboldalukon még mindig egyben volt kezelve a rendelés egészen a tegnap írt emailemig és FB üzenetemig

- napokig semmi

- december 13. küldtek egy SMS-t, hogy megpróbálják az EGÉSZ csomagomat kézbesíteni 3 munkanapon belül

- december 15.-én éjjel frissült a futárszolgálat oldalán az állapota, megkapta a futárszolgálat és reggel már beérkezett a helyi raktárba

- december 16.-án délután berakták a boxba, este mentem érte mert úgy értem rá, csak az USB-C kábel jött meg, az egér nem

- még este írtam nekik emailt és FB üzenetet, mert az egész rendelést teljesítettnek tüntette fel a weboldalukon, még jó hogy sokat olvastam az eMAG-os véleményeket, mert voltak olyan emberek, akik ugyanígy jártak, és teljesítettnek tüntettek fel olyan rendeléseket, amik csak részben érkeztek meg és panaszig nem is foglalkoztak vele, késznek könyvelték el

- 17.-én délelőtt már rendesen fel volt tüntetve részleges kiszállítással (még mindig csak rögzített rendelés), később érkezett egy sablon üzent FB-on az eMAG-tól. Erősen feltételezem, hogy az enyémmel sem foglalkoztak volna, mert a kiszállítási dátum is frissült 18-20. közötti intervallumra, amikor napokig semmi nem frissült, egészen 16.-ig a 11.-i dátumot mutatta, szerintem a panasz miatt módosították a részleges rendeléses részt.

2021. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én végül 16-án kaptam meg a tévét. Remélem, mihamarabb megérkezik a rendelésetek!
2021. dec. 20. 22:12
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!