Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az eMagról rendeltem egy...

Az eMagról rendeltem egy tévét tegnap (pénteken) kora reggel, az oldal pedig azt írja, hogy szombaton, azaz már ma fog érkezni. Ez mennyire reális?

Figyelt kérdés
A rendelés státusza még mindig csak az, hogy "sikeres fizetés", de a várható kiszállítási időnél a mai napot írja. Tudom, hogy ma munkanap van, de mivel sem a státusz nem változott, sem további értesítést nem kaptam a kiszállításról, reálisnak tűnik, hogy tényleg megkapom ma a tévét?

2021. dec. 11. 02:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető, mert munkanap van. Főleg ha GLS viszi, az 1 nap alatti szállítást jelent, ráadásul nemcsak itthon, hanem a környező országokban is. Nagyon max 2. Ha más futárszolgálat viszi, akkor nem biztos, de az is elképzelhető, hogy odaér ma.
2021. dec. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Az oldal a Curier HU futárszolgálatot írja. Nem ismerem őket.
2021. dec. 11. 03:13
 3/20 anonim válasza:
Attól függ, hogy Mo-on belül is hol rendelted meg. Ha közel vagy lehetséges az 1- maximum 2 munkanapon belüli kiszàllítàs. Ha az orszàg màsik fele akkor4-5 munkanap.Depoba szàllítàs onnan tovàbb stb.
2021. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ma hajnali 1 körül rendeltem az Alzától, hétfő 10-re írják a szállítás időpontját. Az is 1 munkanap. Úgyhogy simán lehet, hogy ma megkapod.
2021. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1. munkanap van, 2. ilyenkor hétvégén is dolgoznak, simán előferdülhet, hogy kiszállítják.

A nagyobb háztartási cuccokat általában alvállalkozókkal szállíttatják ki a nagyobb (GLS, DPD, ...) cégek is.

2021. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Na megérkezett? :D


Én kedden rendeltem egy egeret meg egy USB-C kábelt, mai napra írták a szállítást, de semmi :D Még elvileg a futár sem vette át. Vicc.

2021. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

vicc... hát csávókám akkor menj el futárnak, meg raktárosnak és megtudod milyen meló ez.

Azt hiszed, hogy minden csomagra van egy futár és csak arra vár, hogy Béluska a földszint kettőben rendel egy 300 forintos kábelt akkor ugorjon és vigye?

2021. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem érkezett meg, továbbra is "sikeres fizetés" a rendelés státusza, a kiszállítás napja pedig még mindig múlt szombatra van beállítva. 😅 Őszintén szólva nem is számítottam rá, hogy megkapom alig több mint egy nappal a rendelés leadása után, nyilván a karácsonyi időszakban rengeteg rendelést kell feldolgozniuk mindennap, de talán a héten felbukkan a te kábeled és az én tévém is. :)
2021. dec. 13. 13:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem azt várom, de az reális elvárás, hogy normálisan kommunikáljanak. Másrészt nem egy kábelről van szó, hanem egy kb. 10 ezer Ft összértékű csomagról, ami igaz nem egy óriási érték, de attól még ugyanúgy vásárló vagyok, nem kevesebb és nem több, mint ha többszörösét rendeltem volna. Nem az én dolgom az, hogy megfelelő munkakörülményeket és megfelelő számú embert biztosítsak a megfelelő logisztikához. Ott vannak azok az emberek, akiknek ez a dolguk és fizetést kapnak érte. Nem is az egyszerű raktáros embereken akarom leverni ezeket a problémákat, egy rossz szót nem mondtam róluk. Nem irigylem őket.


Nincs is azzal baj, ha késik a csomag, de ez a nulla sablonos kommunikáció röhejes, ahogy az is, hogy még a futárnál sincs a csomag. Az EMAG túlvállalta magát, nem is lenne ezzel baj, ha ezt megfelelően kommunikálnák, az oldalakon is özönlenek a negatív vélemények róluk. Ehhez jön hozzá a saját hulladék futárszolgálatuk, érdekes módon nem hogy a GLS, de még az MPL által szállított csomagok is korrekt idő alatt ideértek.


Eddigi legnagyobb előrehaladás az, hogy küldtek egy SMS-t ma reggel, hogy megpróbálják 3 napon belül kézbesíteni. Érdekes lesz, mert még mindig nem kapta meg elvileg a futárszolgálat.


Reméljük megérkeznek a csomagjaink :)

2021. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késik a rendelésem, emag forgalmazótól. Szállító Curier, december 13-ra írják a kiszállítást még mindig. Azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy csúszásban vannak.
2021. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!