Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legeslegcikibb...

Mi volt életed legeslegcikibb pillanata? Mindenféle sztori jöhet. ;)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, tudom használni a keresőt, de nem bizti, h erre is ugyanazok válaszolnak, így több sztorit olvasgathatunk.:)
2010. jún. 12. 17:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%

be voltunk állva bnőimmel és az egyik osztálytársam anyja ott jött el mellettünk (tudni kell hogy utálom a lányát, illetve a nőnek elöl csak 1, azaz 1 foga van), én pedig rámutattam és azt mondtam: jé, nincs fogad!

én nem emlékszem erre, csak mesélték a józanabbak, de azóta is próbálom erősen kerülni a nőt xD

2010. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
a menstruációm 2. napjában voltam és olyankor nagyon erős a vérzésem. Éppen suliban voltam amikor éreztem, hogy valami nincs rendben. Lenézek a nadrágomra... a nadrággombomtól a fenekem tetejéig tiszta vér minden. megkértem egy oszt. társnőmet, hogy kísérjen a wc-ig. jó elintéztem, tisztába raktam magam. persze a nadrágom még mindig véres. mikor megyek be mondják az oszt társ nőim h az egész székem olyan volt és 2 pappírzsebkendő kellett a beitatásához. azután jött a nehéz rész. a fiúk nem igazán tudták h mi az és h hogy néz ki ezért mindent el kellett mondjak...a pofimról lesűlt a bőr. másik nap kérdik h már jobban vagyok:))
2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Juuj szegény 14:32.. :S
2010. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 haggyámán ***** válasza:
56%

"Suliban jött meg...nem volt nálam semmi....látta mindenki a szép kis foltomat.Öt éve volt,már nem is emlékeztem rá,csak most,hogy így felhoztad. "


Esetleg Erzsébetnek hívnak? :)

2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,hogy Erzsébet az egyetlen nő,akivel előfordult ilyen baleset.Nem,nem Bözsinek hívnak.
2010. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

már válaszoltam :D

csak annyit szeretnék h emeld ki a kérdésed :D

2010. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!