Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek milyen egy naplóbejegyz...

Nektek milyen egy naplóbejegyzésetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni... Tudtok küldeni egyet? Ami a gondolataitokról szól. Nem turkálni akarok mások életében, csak érdekel, milyen egy „rendesen” vezetett napló
2018. ápr. 12. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írok minden nap, csak amikor késztetést érzek. Egyszerűen leírom mit érzek, milyen gondolatok járnak a fejemben, mire vágyom, nem szólítok meg benne senkit, mintha csak hangosan gondolkodnék úgy írok. Megkönnyebbülés kicsit, és nagyon érdekes bizonyos idő elteltével újra elolvasgatni ezeket a bejegyzéseket.
2018. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindennap írok. Az elmúlt napról (délelőtt szoktam), az előttem álló dolgokról, a gondoaltaimról, az életemről, mindenféléről, ami foglalkoztat. A vágyaimről, a céljaimról, a jövőről.
2018. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!