Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valaha helyes, csinos...

Lehet valaha helyes, csinos barátnőm, ha én még az átlagnál is rosszabb külsővel (aszimetrikus arc) rendelkezem?

Figyelt kérdés

Nem hajtok a tökéletességre, de egy csúnya lány mellett nem tudnék megmaradni.

23/f


2010. jún. 10. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.


Pénz és nagy BMW kell hozzá.

2010. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 haggyámán ***** válasza:
96%

Már bocsáss meg, de ha egy "átlagnál is rosszabb külsővel rendelkező" fiúnak nem kell egy "csúnya" lány, akkor egy szép lánynak miért kellene ez a fiú?

Nem lehetne, hogy előbb megismerd azt a lányt, és utána bíráld el? Tudod, van az a szólás, hogy ne a borító alapján ítéld meg a könyvet..

2010. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. kérdésedre a válasz: Mert közismert, hogy a lányok elnézőbbek a külsőt illetően, a társadalmi státusz a döntő.

2. kérdésedre a válasz: De lehetne, viszont ha emberileg nagyon értékes lányról van szó, viszont csúnya, akkor belőle barát lesz csak. A férfiak mindig is a külső alapján választottak, mert a nekik tetsző lánynál próbálkoztak (legyen az molett vagy vékony), aztán persze a belső tulajdonságok megismerése után vagy vele maradnak vagy nem.

2010. jún. 10. 13:29
 4/13 haggyámán ***** válasza:
100%

Tudod, nem csak a fiúk vannak ezzel így. A lányok is szép fiúkkal vannak inkább. A csúnyább fiúk nekik is csak barátok maradnak. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy egyáltalán semmi esélyed sincs, csak ebből a szempontból a két nem _ugyanaz_.

Én nem véltem felfedezni, hogy a lányok elnézőbbek lennének a külsőt illetve.

2010. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
senkinek sincs teljesen szimmetrikus arca .másrészt a pénz és az ismertség mindig megszépíti a férfiakat:D.úgyhogy lehet csinos barátnőd,ha van pénzed vagy híres vagy
2010. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam vegig a valaszokat mert nincs most idom, de azt meg kell mondanom, hogy lehet. nem kell hozza bmw sem, meg tul sok penz sem. ismerek egy fiut, 28 eves. neki nem csak az arca, hanem sztem az egesz teste asszimetrikus.. egyaltalan nem helyes, az alakja is szornyu, kopaszodik de most nem akarom lejaratni, csak erzekeltetem, hogy nem egy jo csavo. Viszont a baratnoje egyszeruen gyonyoru, helyes, kedves lany, okos is es imadja a fiut... na most akkor mi van? nem a kulso, nem a penz, nem a kocsi... hanem a SZEMELYISEG a fontos, es az a bizonyos PLUSZ..
2010. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
persze hogy lehet,énis ismerek pár ilyet
2010. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
MCDC szerintem egyáltalán nem helyes, mégis szép barátnője van, vagy ott van pl Xtina Aguilera férje, szval akkor neked miért ne sikerülne, de azért ne legyenek túl nagy elvárásaid.
2010. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha van penzed, akkor kaphatsz egy uresfeju plazaribancot, aki folyton felre fog...

A szep es okos lanyok nem a nagy bmw- kre meg a penzre buknak, hanem a szemelyisegre, amint azt elobb mar irtak. Mar bocs, lehet, hogy tevedek, de a stilusodbol itelve te nem vagy egy nagy szemelyiseg- bar ennyibol nem tudom megitelni, ez csak amolyan elso benyomas, ami mellesleg nalam legtobbszor nem hazudik. Ha megfigyeled az utcan setalo parocskakat, altalaban osszhangba vannak egymassal, mar ami a kulsot illeti; szep lanyok szep sracokkal, kevesbe szepek kevesbe szepekkel, szurke egerkek ugyancsak magukhoz hasonlo szurke egerkekkel... Tehat kb olyan s lanykara szamits, aki veled osszhangba van. De persze miert ne lehetnel te kivetel, a kivetel csak erositi a szabalyt...

2010. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Előfordulhat,hogy lehet olyan barátnőd,de kívánom Neked,hogy ne legyen. Először bíráld el magad,és hozzád hasonló lányt válassz. Milyen lenne már,ha Paris Hilton egy fogatlan,kopasz férfival kavarna?

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan...

2010. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!