Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami függőséged?

Van valami függőséged?

Figyelt kérdés
Bármi, amit úgy érzel, kényszeresen újra és újra csinálsz és érzed, hogy nem teljesen jól van ez így, de nem tudsz/akarsz változtatni.
2018. febr. 14. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kv, cigi, gakorikerdesek.hu
2018. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állandóan fogdosnom kell valamit, egy tollat, vonalzót, akármit, csak legyen a kezembe mindig valami.
2018. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kávé, internet
2018. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A PC!
2018. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tippmix, bár az sem vészes, mert heti 1000- 1500 ft- al játszom, viszont azt rendszeresen. A függőséget meg elvileg, a rendszeresség jelenti.
2018. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nagyon nem is akarok változtatni rajta, mert szórakoztat is, nyerni is szoktam rajta.
2018. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem trollkodásból írom de nekem a maszturbáció. Az eszemmel tudom hogy egy emberi testtel érintkezni elvileg nagyobb örömfaktor, de önnön magamnak nagyobb gyönyört okozok.
2018. febr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!