Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs időm pihenni 17 évesen?

Nincs időm pihenni 17 évesen?

Figyelt kérdés
Na szóval, reggel 5 kor kelek 7-15:30 ig suli 17:00 kor vagyok otthon, eszek valamit,uItánna elmegyek edzeni. Az mar 20:30 utánna házi és alvás. Szombaton 9-15 ig. Meló utánna elmegyek a haverommal valahova vagy a baràtnőmhöz. Vasarnap meg szinten haverok/ edzes. Ez normalis hogy nincs idom semmire. 2 eve meg itthon gubbasztottam egesz nap es unatkoztam. Mi lesz majd felnott koromba ha mar most alig borom beosztani az idomet?
2017. nov. 24. 20:42
 1/4 gnoomage ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy te tervezted be az idődet a melóra, barátnő/haverra és edzésre. Ez van ha betervezel valamit....
2017. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
majd pihensz ha nyugdíjas leszel, meg ha dolgozol meg lesz családod ezerszer több dolgod lesz mint most
2017. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Már bocsi de teljesen hülyeséget írtál... amit az utobbiak is emlitettek a munkát te vállaltad be.

Szóval lényegében a hétvégéd teljesen üres mert a "haverok" az a saját időd, az a szórakozás amennyiben azt is letudnivalónak érzed akkor máshol vannak a gondok....

2017. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Arra van idod amire szakitesz ha pihenni van kedved hat ne menj edzeni ha edzeni hat ne pihenj. Mi lesz meg itt felnottkorban
2017. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!