Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen állás illene hozzám?

Milyen állás illene hozzám?

Figyelt kérdés

(...sokadik ilyen kérdés, tudom, de hiába kutakodtam, nem találtam hozzám hasonló személyiségleírást, így annak megfelelő választ sem.)


Végső elkeseredettségemben írok ide, mivel tényleg nem tudom, miben tudnék kiteljesedni. Kitöltöttem már egy halom pszichológia-tesztet, ami önismerettel foglalkozik, de túl sok újat nem mondtak, mivel tisztában vagyok önmagammal. Szóval, tudom azt, hogy olyan munkakörben érezném jól magam, ahol emberekkel csak közvetetten szükséges foglalkoznom, amiben lehetek kreatív, lehetnek ötleteim, amiket megvalósíthatok, de mégis eljut valamilyen formában az emberekhez és persze meg lehet élni belőle.

Ez így leírva még lehetetlenebbnek tűnik, mint gondolatban, de tényleg nagyjából így tudnám elképzelni azt az állást, amit szeretnék is, viszont nem tudom, hogy ilyen létezik-e egyáltalán.


A válaszokat előre is köszönöm!


2017. nov. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Pultos
2017. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!