Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen állás illene hozzám...

Milyen állás illene hozzám leginkább?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy kéttannyelvű gimnáziumba járok, mivel a felsőoktatási tanulmányaimat külföldön szeretném folytatni.

Adott lesz nekem egy német felsőfokú, illetve egy angol felsőfokú/középfokú nyelvvizsga.


Tulajdonságaim közé sorolnám azt, hogy szeretek filozofálni, józan paraszti ésszel a problémákat megoldani és verselni/írni.

Szívesen tanítok(akár az életről, akár tantárgyból), magyarázok és kivesézek dolgokat.

Nehezemre megy az érzelmeimet takarni.

Írásban jobb vagyok, mint szóban.

Mások szerint empatikus, toleráns, becsületes és hűséges ember vagyok. Magas az érzelmi-intelligencia szintem.

Nem szeretek tanulni(mármint magolni), amiben nem értek egyet (pl: történelemben) nem tanulom meg, nehezen adok másoknak igazat és nehezen vagyok irányítható.


Ezenkívül jó a kézügyességem, hasonlatokban szeretek inkább kommunikálni és szeretem az embereket ösztönözni arra, hogy ne legyenek birkák.



2016. febr. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, szakfordító-tolmács, esetleg író?
2016. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem szociális munkás, pszichológus
2016. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezeken már gondolkodtam, a pszichológuson a leginkább... Az írói pályám meg majd az első kötetem után fog kiélesedni.
2016. febr. 14. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Álomgyár kiadót ismered? Első köteteseknek tényleg jó lehetőség, én is gondolkodtam rajta. De végül nem léptem meg. Csak most, hogy olvastalak, gondoltam mondom :) hátha neked is hasznos.
2016. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg angol plusz irodalom szakos tanar? Azert gondolom mert irodalomba nem kell magolni hanem ott arra biztathatnad az embereket h a sajat otleteik alapjan elemezzenek egy egy muvet, az angol meg ha jol megy akk biztos hasznos
2016. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!