Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok milyen állás...

Mit gondoltok milyen állás illene hozzam leginkább? Részletek lent.

Figyelt kérdés

17 éves idén érettségiző lány vagyok és eléggé elbizonytalanodtam,hogy mit kéne tovább tanulnom.


Kedves és megértő vagyok, szeretek segíteni az embereknek, szorgalmasan és pontosan dolgozok. Kreatív vagyok és jó a kézügyességem. Nem szeretnek üllő monoton munkát sokkal jobban vonzana valamilyen kreatív munka.


Eddigi munkák amikre gondoltam azok az ötvös,cukrász. lakberendező vagy tanár bár ez utóbbit inkább az anyukám szeretné. Fontos volna,hogy olyan állás legyen amivel bármilyen országban elhelyezkedhetek és egész jól keres.

Angolul.spanyolul és magyarul beszélek de megértem az olaszt is.

Megkérek mindenkit akinek lenne ötlete az ossza meg velem.

Köszönöm



2014. szept. 7. 23:33
 1/2 anonim válasza:
Szerintem még a rendezvényszervező is megfelelne neked. Azt nem tudom, hogy mennyire lehet vele elhelyezkedni és mennyit lehet vele keresni.
2014. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) jol hangzik kozben kissebb vita utan dulore jutottam a szuleimmel es rendezo animator ilyesmi leszek :)
2014. szept. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!