Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen állás...

Szerintetek milyen állás illene egy olyan emberhez mint én?

Figyelt kérdés

Nyilván a külső jegyeim kevésbé fontosak, de azért hozzá teszem: Egy vonzó külsejű lány vagyok, vékony, alacsony


Nem tudom egyszerűen, hogy mi az ami illene hozzám... persze ennyi információ alapján nehéz megmondani, de kíváncsi vagyok, mi a véleményetek:


- Kreatív, nyitott ember vagyok, aki szereti az eleganciát

- Maga a divat nem annyira érdekel, de különböző stílusok már sokkal inkább

- Alapjába véve társaságban nehezen bontakozom ki, ismeretlenekkel sokkal könnyebben beszélgetek, mint pl jelenleg most osztályközösségre gondolva ismerősökkel.

- Ennek ellenére viszont mindent kidumálok, úgy formálok, hogy nekem jó legyen, szerintem kb bármit rátudnék beszélni az emberekre

- Érdekel a matematika valamilyen szintén, inkább reálos vagyok, mint humános

- Olyan állást szeretnék amiből meg is lehet biztosan élni



2017. nov. 16. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ennyi információ alapján még egy pályaválasztási tanácsadó se tudna neked helyes választ adni. Úgyhogy javaslom, amikor felkeresed őt -a sulin keresztül eléred- akkor töltsd ki vele a tesztet, válaszolj a kérdéseire és halgass rá.
2017. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pultos
2017. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A leírtak alapján (szerintem) kereskedelem és marketing.
2017. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!