Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyenge fizikumú lányból lehet...

Gyenge fizikumú lányból lehet jó pék?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem az péktelenség
2016. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:

Nem. Kell a fizikai erőnlét hozzá. Bizonyos munkafázisok menni fognak, de lesz olyan, ami nagyon nem.

Az elméletet persze simán meg lehet tanulni, de a szakmában maradáshoz kell a jó kondi és az állóképesség (nem arra gondolok, hogy kigyúrtnak kell lenni, hanem arra, hogy például több kiló gyors mozgatása - huzamosabb ideig, kézzel - ne okozzon gondot). Nem árt, ha az éjszakai meló sem jelent gondot.

2016. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet ne hagyd magad én 40 kg-os voltam mikor kezdtem és dagasztó lett belőlem az évek múltán.Csak kitartás kell és a szakma szeretete ennyi az egész és idővel megerősödsz.
2016. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást, csak az "oktatóm" először kinevetett, amikor mondtam, hogy komolyan gondolom...

kicsit elbizonytalanított ezután az is, hogy tovább tartott a "gyúrás", mint a többieknek

2016. nov. 11. 20:36
 5/9 Helyes válasz ***** válasza:
Van vékony alkatú ismerősöm.Egy időbe pékség vezetője volt.
2016. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tomika36 válasza:
Először pék segéd lehet. Vagy így vagy úgy segít a péken! Ha így akkor lisztes lesz a térde és pékné lehet. Ha úgy akkor pék kisasszony!
2016. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tomika36 válasza:
Azért írtam így, mert a pék szakma nem annyira jellemző női munka. Félreértés ne essél, semmi problémám a nőkkel, de nem ideális egy nőnek. Nagyon korán kezd dolgozni egy pék, hajnali 3-kor, majd este ismét dolgozik. Ennek előtte azért járj utána. Arról meg nem beszélve, hogy egy pékségben azért meg lehet pusztulni a melegtől is. Mennyire bírod a meleg-hideg váltakozását? Én jó néhány pékségben jártam (lévén én is éjszakai üzemmódú munkát végeztem), embertelen munkát végeznek a pékek. Főleg télen! 40 fok a kemence teremben, majd kitolják a kész árut a hűtő helységbe, vagy a mínuszokba a kocsihoz. Edzettek lesznek nem azt mondom, de 60 éves péket én még nem láttam.
2016. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pék lettél?
2020. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem.

A HR szakma mellett döntöttem. Ez áll a legközelebb hozzá.

2020. jún. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!