Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor rám jön a sírhatnék,de általában nem úgy mint a depressziósoknál hogy a semmin,hanem van hogy "hangyaf @sznyi" dolgokon. Pl a barátnőm,akiben tényleg megbízok egész nap levegőnek nézett,amikor megkérdezem hogy mi a baja akkor ráb @ssza azt,hogy semmi,amikor véletlenül kiborítom a kajámat,stb.Zárkózott vagyok mostanában,vagyis anyukámmal nem nagyon beszélek meg sok mindent,inkább bemegyek a szobámba és tanulok/gépezek/olvasok.Apukám nincs valami jól mostanában,van egy súlyos betegsége.(szüleim elváltak)anyukám meg sokat dolgozik,nem veszi észre amúgy sem ezeket a "jeleket". Sokáig fent vagyok iskolaidőben is,éjfél után még általában fent vagyok,forgolódok,vagy ha megunom rajzolok vagy hasonló tevékenységeket csinálok.Nyáron nagyon ki voltam,sokszor gondolkoztam az öngyilkosságon,hogy én milyen szerencsétlen és felesleges vagyok,stb.Nem halt meg egyik szülőm se,se rokonom,szóval az nem lehet ennek az oka.Valamint iszonyatosan fáj nagyjából minden nap a fejem,(nem kizárt,hogy migrénes vagyok).Remélem valaki megtudja mondani,hogy mi lehet velem,nagyon kiakaszt,komoly és értelmes válaszokat szeretnék,köszönöm!

2017. nov. 17. 21:39
 1/2 anonim válasza:
Én elkezdtem verseket, történeteket novellákat írni, és amelyiket kifejezetten jónak találtam azt posztoltam szerintem próbáld ki te is :)
2017. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Amúgy is nagyon szeretem az irodalmat/irodalmi műveket.
2017. nov. 19. 21:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!