Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám csökkenteni az...

Hogyan tudnám csökkenteni az intelligenciámat?

Figyelt kérdés

Sajnos az átlagnál kicsivel magasabb intelligenciával születtem.


Azért sajnos, mert nekem az életcéljaim nem olyanok mint pl az erre az oldalra feljárók 96%-nak.

Ugyanis alapvetően a magas intelligenciájú meg erre az oldalra feljárók célja karriert építeni, sikeresnek, gazdagnak vagy híresnek lenni. Vagy magas pozícióba jutni a cégükben stb. hasonló dolgok.


Viszont az én életcélom viszont a mélyszegénységben élők, elsősorban nagyon szegény cigányság vagy a világ legszegényebb afrikai országaiban élők céljaival egyezik meg, azaz minnél több gyereket vállalni és minnél nagyobb családot alapítani.


Az előbbi csoport általában nem akar gyereket vállalni, mert zavarja a karrierjében. Míg az utóbbit nem különösebben érdekli, hogy a cégük mekkora profittal zárja az évet.

Ha nekem nem is hiszitek el, de a demográfiai adatokkal csak nem dacoltok. A nyugati mentalitású országokba erősen csökkenő népesség van, míg a szegény országokban magasan növekedő. Magyarországon is tulajdonképpen ott a legmagasabb a demográfiai növekedés, ahol magasabb a cigányság aránya. Nyugat-Európa pedig csak azért nem negatív, mert rengeteg a bevándorló. Az európai lakosság fogy.


Az ismerőseim közül a következő a felállás:

A magyarok közül tízből kilenc nem vállal gyereket, csak kutyája van. A muszlim és cigány ismerőseim közül tízből kilencnek gyerekei vannak. Elhiszem, hogy neked olvasó a haverod szobatársának a magyar szomszédja vállalt gyerekeket, de ettől függetlenül nem ez a átlag.

A legjobb tanulók, és legintelligensebb ismerőseim közül egynek sincs gyereke, mert mind vagy a tizedik doktorijukat csinálják vagy mert még "karriert kell építeni". A szinte iskola nélküli, gyakorlatilag putriban élő ismerősök közül kivétel nélkül mindnek vannak gyerekei. Az osztályom legrosszabb tanulójának lett a legelőbb gyereke, a legjobb tanulóknak a mai napig nincs.


Ezért én sajnos nagyon nagy kárát szenvedtem annak, hogy fiatalon a tanulásra fókuszáltam és sajnos még egyetemre is mentem. A velem egy szintű intelligenciájú emberek közül, azaz akikkel a legjobban kijönnék színes senki nem akar gyereket.


Pedig engem tényleg nem érdekelnek egyáltalán a cégeskedés, karrier meg ilyen-olyan doktori fokozatok.

Olyan életet szeretnék, mint a sokgyerekes mélyszegény cigányok. Tudom, hogy nehéz. De mégis szép.


Ezért csökkentenem kell az intelligenciámat.


Hogyan tudnám ezt?

Milyen módszerekkel csökkenthető az intelligenciaszint?



szept. 16. 18:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*szinte senki


(Korr.)

szept. 16. 18:36
 2/18 A kérdező kommentje:
szept. 16. 18:42
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Neked már nem kell tovább csökkenteni semmit.
szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésed alapján már így sem mérhetö au intelligenciád, ha még csökkented, akkor max. egy amöba lehetsz.
szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Legyél inkább nevelőszülő, abból úgyis rohadtul kevés van. Tele leszel gyerekekkel, igaz, vissza is kell gondozni csomót a vér szerinti családjához, meg örökbe is kell gondozni csomót, köztük olyanokat is, akik mint legkisebbek teljesen a szívetekhez nőttek. De pénz jár érte (igaz, önmagában semmire nem elég, de legalább lehet kicsit bizniszelni mellette, esetleg be lehet vonni a nagyobbacskákat rendesen megjutalmazva őket nem csak pénzzel, stb). Ha alkalmas vagy rá, adhatsz valódi értéket, értelmes életszemléletet a neveltjeidnek, ahogy a vér szerinti gyermekeidnek is. Meg tudod tanítani őket arra, hogy a származás csak egy adat, a kultúra és az értékrend alapoz meg egy embert, hogy söpredék, vagy mezei proller, esetleg valami kiemelkedő, netán kimagasló lesz belőle. Vagy csak marad egyszerű, de a lényeges dolgokat nem feledve, rengeteg munkát invesztál abba, hogy a jövő generációjából néhányan ne álljanak tanácstalanul hétköznapi jelenségek előtt.
szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5


Kizárólag vér szerinti gyerek jöhet csak szóba.

szept. 16. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt már nem csökkentsd sehova.
szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Anyám borogass, de gáz ez az ember ..
tegnapelőtt 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem túl színvonalas hozzászólások.
tegnapelőtt 06:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Amilyen a kérdés, olyanok a válaszok. (Habár a válaszok kategóriákkal értelmesebbek, mint a kérdés)
tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!