Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám csökkenteni az...

Hogyan tudnám csökkenteni az intelligenciámat?

Figyelt kérdés

Sajnos az átlagnál kicsivel magasabb intelligenciával születtem.


Azért sajnos, mert nekem az életcéljaim nem olyanok mint pl az erre az oldalra feljárók 96%-nak.

Ugyanis alapvetően a magas intelligenciájú meg erre az oldalra feljárók célja karriert építeni, sikeresnek, gazdagnak vagy híresnek lenni. Vagy magas pozícióba jutni a cégükben stb. hasonló dolgok.


Viszont az én életcélom viszont a mélyszegénységben élők, elsősorban nagyon szegény cigányság vagy a világ legszegényebb afrikai országaiban élők céljaival egyezik meg, azaz minnél több gyereket vállalni és minnél nagyobb családot alapítani.


Az előbbi csoport általában nem akar gyereket vállalni, mert zavarja a karrierjében. Míg az utóbbit nem különösebben érdekli, hogy a cégük mekkora profittal zárja az évet.

Ha nekem nem is hiszitek el, de a demográfiai adatokkal csak nem dacoltok. A nyugati mentalitású országokba erősen csökkenő népesség van, míg a szegény országokban magasan növekedő. Magyarországon is tulajdonképpen ott a legmagasabb a demográfiai növekedés, ahol magasabb a cigányság aránya. Nyugat-Európa pedig csak azért nem negatív, mert rengeteg a bevándorló. Az európai lakosság fogy.


Az ismerőseim közül a következő a felállás:

A magyarok közül tízből kilenc nem vállal gyereket, csak kutyája van. A muszlim és cigány ismerőseim közül tízből kilencnek gyerekei vannak. Elhiszem, hogy neked olvasó a haverod szobatársának a magyar szomszédja vállalt gyerekeket, de ettől függetlenül nem ez a átlag.

A legjobb tanulók, és legintelligensebb ismerőseim közül egynek sincs gyereke, mert mind vagy a tizedik doktorijukat csinálják vagy mert még "karriert kell építeni". A szinte iskola nélküli, gyakorlatilag putriban élő ismerősök közül kivétel nélkül mindnek vannak gyerekei. Az osztályom legrosszabb tanulójának lett a legelőbb gyereke, a legjobb tanulóknak a mai napig nincs.


Ezért én sajnos nagyon nagy kárát szenvedtem annak, hogy fiatalon a tanulásra fókuszáltam és sajnos még egyetemre is mentem. A velem egy szintű intelligenciájú emberek közül, azaz akikkel a legjobban kijönnék színes senki nem akar gyereket.


Pedig engem tényleg nem érdekelnek egyáltalán a cégeskedés, karrier meg ilyen-olyan doktori fokozatok.

Olyan életet szeretnék, mint a sokgyerekes mélyszegény cigányok. Tudom, hogy nehéz. De mégis szép.


Ezért csökkentenem kell az intelligenciámat.


Hogyan tudnám ezt?

Milyen módszerekkel csökkenthető az intelligenciaszint?



szept. 16. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban olyan intelligens lennél, szerintem ilyen (annak csökkentése) eszedbe sem jutna. Foglalkozz azzal, amivel akarsz, ennek ehhez semmi köze. Én ugyan egyetlen ilyen - mondjuk úgy - hátrányos helyzetű embert vagy családot sem ismerek, kétlem, hogy olyan "szép" életük lenne, amit bárkinek is irigyelni kellene. Inkább örülnék, hogy nem vagyok a helyzetükben. Ha születik mondjuk 10 gyereked 10 év alatt, ezzel pontosan 10 gyerekkel járulsz hozzá a születésszámhoz, ami sokat nem változtat rajta, viszont talán rámegy az életed, mert az sem biztos, hogy hogy olyan jó dolog, ha az embernek sok gyereke van, főleg ha nem mind olyan, mint amilyet elképzelt, mert pl. beteg, fogyatékos, idegesítő, rosszalkodik, rosszindulatú, stb.. De ha mind egy tündér, akkor is sokba kerül még egy gyerek felnevelése is, kezdve a nagyobb lakással, és a nyugalomról is nagyrészt lemondhatsz, gondolom.
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Hülyék paradicsoma film jut az eszembe. A valóban intelligens átgondoltan vállal, vagy abszolút nem vállal gyereket, míg a kevésbé intelligens szaporodik a semmire, mint a nyúl. Megnyugtatlak, nem rendelkezel magasabb intelligenciával, max nagyobb egóval.
tegnapelőtt 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Elon Musknak ( aki nem csokkentette szandekosan az intelligenciajat!) 11 gyereke van mar. Igaz kulonbozo anyaktol. Miert nem pl ot utanzod ?

Amugy intelligenciacsokkentes nelkul is lehet szegenyen elni, nem tudtad? Pl visszautasitod az osszes allasajanlatot es csak kozmunkabol akarsz megelni.

tegnapelőtt 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Lássuk csak, jól értem-e. Azért tartod magad intelligensebbnek másoknál, mert tanult embernek tartod magad, de csak a gyerekcsinálásra fókuszálsz, arra nem, hogy azokat a gyerekeket etetni, ruháztatni, tanítatni kell, tető kell a fejük föle ésatöbbi?
tegnapelőtt 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"minnél több gyereket vállalni és minnél nagyobb családot alapítani"

És ennek mi az akadálya?

Minél több gyereknek adod át az intelligenciádat, annál jobb lesz mindenkinek.

Ha már egyetemet is végeztél, nem kell feltétlenül napi 8 órát dolgoznod a megélhetésért, főleg ha majd még a nagy intelligenciáddal egyre jobb és jobb megoldást találsz ki erre.

tegnapelőtt 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15


Az akadálya, hogy a "szintemen" lévő nők egyáltalán nem vagy csak max egy darab gyereket akarnak vállalni.


Pl az előző exem joghallgató volt, de azóta már ügyvéd is. Ő rendkívül intelligens személy és nagyon jól ki is jöttünk. Viszont megmondta nekem, hogy ő nem akar gyereket, mert neki az első helyen áll a karrier kiépítése.


Tehát valahogyan le kellene csökkentenem az intelligenciámat, mert akkor a "szintemen" olyan nők lesznek, akik simán elvállalnak egy rakás gyereket is.

tegnapelőtt 23:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Szereted egyáltalán a gyerekeket? El tudnál tartani többet is? Ha igen, nem hiszem, hogy az átlagos, vagy magas intelligencia a nőknél szükségszerűen csökkentené a gyermekvállalási hajlandóságot, bár nem vagyok szakértő ezen a téren. De ha mégis, add lejjebb egy kicsit, ehhez nem kell neked is alacsonyabb intelligencia...
tegnap 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aki elég intelligens hozzá, az magától rájön arra, hogy a kívánságát - a nagyon nagy családot és sok gyereket - nem az intelligenciája csökkentése árán, hanem a megfelelő nő kiválasztásával tudja megvalósítani.

Ennyike...

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!