Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akarok egy koldok pc-t de...

Akarok egy koldok pc-t de leginkabb azert, mert zavar hogy felek tole. Miert van ez? Es ez normalis?

Figyelt kérdés

1 honapja akartam egy 2. fulbevalot, de feltem hogy fajni fog, aztan magamnak kiszurtam. (Borzasztoan felek a tutol de akkor valahogy nem feltem) Azt hittem hogy azutan leallok ezzel a piercinges dologgal. Mert meglett a fulbevalo es legyoztem a felelmemet, de nem. Most egy koldok pc-t akarok de nem csak azert mert tetszik, hanem leginkabb azert mert tudom hogy felek a fajdalomtol es nem merem, es ezert bena/gyenge vagyok. Habar a fulbevalot meg en szurtam magamnak.

Azt nem tudom, hogy ez okes hogy ez motival? Az hogy egy hang mondja a fejemben hogy “ugysem mered mert tul felsz”. Vagy itt csak annak a hangbak akarok megfelelni? Es ez egy ordigi kor? Vagy ez nem a piercingekrol szol hanem magamnak akarok valamit bizonyitani?



szept. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem vagyok pszichológus, de gondolom, hogy ez nem normális. Le kéne szállnod a földre, mert nem tudom, hogy mit szívsz, de az nincs rád jó hatással. Ki az az idióta, aki saját magának szúrja ki a fülét? Mi van, ha elfertőződik? Azt javaslom, hogy fordulj orvoshoz a beteges gondolataiddal. Ha akarok egy piercinget, akkor átgondolom és elhatározom magamban, ismerve azt, hogy az fájdalommal is jár, nem pedig különféle hangokra hagyatkozok. Szerintem te se tedd.
szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A pc az a personal computer közismert neve.


A köldök ékszer szerintem nem egy olyan deviáns testmódosítás mint a fültágító. Vannak belőle ízlésesek is. Bár a nök egy részének gyönyörű függőlegesen ovális köldöke van ami baromira szexi. Egy olyanon bármilyen pirszing csak ront.


Az régen rossz ha egy ilyen dolgot egóból csinálsz meg. A saját torkodat se mered átvágni és ez sem gyávaság. Az esőre se azért nem állsz ki egy szál ciciben mert gyáva vagy hanem mert vannak dolgok amiknek van értelme vannak amiknek nincs. Vannak amiket szeretnél vagy jól esnének és vannak amik nem.

Csak azt húzd fel a gyávaság tengelyére ami oda való!

szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Féltem én is!

Volt egy praktika ami segített, hogy ne féljek

szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ahova én mentem ott érzéstelenítővel szúrták és semmit nem ereztem belole!
szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!