Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az alábbi kategóriájú emberek...

Az alábbi kategóriájú emberek közül melyik zavar legjobban a tömegközlekedésben? Melyiket kerülnéd leginkább és miért?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen csak akkor, ha igénybe veszed ezt a szolgáltatást. Nyilván van több zavaró tényező is, de most rájuk vagyok kíváncsi és most csak egy jelölhető. Sőt átfedések is lehetnek akkor a leginkább jellemzőt válaszd.
aug. 27. 18:49
A kérdező szavazást indított:
A részeg vagy drogos emberek
A büdös emberek
A hajléktalanok
Akin látszik hogy nem normális, bolond
Az aberrált taperolósok
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért külön kategória a hajléktalan. Honnan állapítod meg valakiről, hogy hajléktalan? Nem esetleg a mosdatlan, a büdös vagy a részeg kategória? Már amelyik. Mert olyan hajléktalan is van, aki azért kinéz valahogy és próbál javítani az életszínvonalán, meg sem különbözteted az átlag buliból hazafelé tartó műegyetemistától.
aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna beleírni "a hangosan telefont hallgató gyerekét nagy ívben lesz*ró anyuka" típust.
aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Hö, újgazdag proli. Taxi drága, vannak viszonylatok, ahol még a motornál is értelmesebb a tömegközlekedés, de legalább ha neked a gondolat is undorító, nem kell a savanyú képeddel találkoznom a villamoson.
aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A részeg/drogos kiszámíthatatlan, így akinek van egy kis esze kerüli őket.
aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Mondom, újgazdag proli.
aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Jó, hát nem mindenkinek van limuzinja személyi sofőrrel. :) Meg mondjuk nekem akkor sem lenne, ha telne rá, mert egyáltalán nem igényem, nem ettől leszek nagyobb ember. De te örüljél csak annak, hogy két füled van és nem vagy szatyor.
aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Bejelöltem a drogost-részeget, mert veszélyes, de a hajléktalan gyakran részeg minimum.

A bolond és a taperolós is nekem egy kategória, de második helyen vannak.

A harmadik helyezést a büdös nyerte, bár a szaglásom egy vadászkutyáéval vetekszik, de ők legalább nem veszélyesek - legfeljebb én nekik, ha telibe hänyom őket.

aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!