Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A mai emberek többsége miért...

A mai emberek többsége miért nem hisz a megérzéseiben?

Figyelt kérdés

mindig mindenki csak racionálisan akar megmagyarázni mindent,pedig nem lehet mindent. egy csomó olyan dolog van,amihez nem kell agyalni,hanem csak az ösztönös megérzéseken múlik.

hiába mondom akárkinek,senki nem hisz nekem. nem csak racionális gondolkodás létezik,hanem van egy intiutívabb része is az agynak,ami ahhoz kell,hogy az ember azt tegye,amire valóban szüksége van. vannak dolgok,amihez a megérzésre van szükség,azonban az emberek zöme nem alkalmazza,mert tévesen azt hiszi,hogy nincs jelentősége. pedig nagyon is kell bizonyos helyzetekben arra támaszkodni.



tegnapelőtt 20:56
 1/2 anonim válasza:
Én nem ezt tapasztalom, szerintem többféle ember van, van aki a megérzése alapján dönt és van aki racionális érvek alapján. Talán helyzettől is függ, hogy ki mi alapján dönt, de véleményem szerint nem csak ilyen emberek vannak, lehet, hogy csak te nem ismersz olyanokat, akik a megérzéseikre hagyatkoznak.
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan megérzésem, hogy a kiírt kérdés ostobaság.

De vajon higgyek a megérzésemnek...?

tegnap 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!