Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire tulajdonítasz jelentő...

Mennyire tulajdonítasz jelentőséget a "női megérzéseidnek"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire, mert gondolkozom. Nincs női megérzés, csak annyi, hogy a nők jobban érzékelik a metakommunikációs jeleket.
2012. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos volt már, hogy bejött. Általában megérzem, ha sunyiskodnak a hátam mögött.
2012. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Én egyáltalán nem tulajdonítok neki jelentőséget. Úgy kezelem mint egy teljesen normális érzékszervet. Úgy gondolom hogy az ilyen fajta "megérzések" olyan tudásból erednek, amik nem tudatosodtak.

Rengeteg olyan információ van amit az agyuk nem dolgoz fel de mind bekerülnek a különböző érzékszervi modalitásokon keresztül, ezeket bár tudatosan nem észleljül, attól még érzékeljük őket.

A megérzések szerintem ezekből a tudatossá nem vált érzékletek részleges feldolgozásából eredhetnek (és talán különböző heurisztikák alkalmazásával alakulnak konkrét előérzetekké). Persze egyelőre még nem sikerült ezt bizonyítania senkinek, de egyik célom az hogy ezt kutassam.

Szóval az ha van egy megérzésem pl. egy döntéssel kapcsolatban akkor általában megérzéseimre hallgatok, még akkor is ha a logikus gondolkodásnak ellentmond.

2012. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
én is volt, hogy megéreztem dolgokat. volt amelyik be is jött.
2012. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Az elsőnél a hatalmas pont!!!!A nők brilliáns jelolvasók,kb szavak nélkül is összeraknak sok mindent egy szituációról,ember-ember közötti viszonyról.De nincsen különleges képességük vagy ilyesmi szerintem.

Talán csak az ő agyuk jobban figyel a közösségre és ezért többet foglalkoznak fejben az ottani dolgokkal és emiatt "aggódhatnak".Mert ha megfigyelitek,a megérzés az általában negatív előjelü.

2012. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Bízok a megérzéseimben,ha férfiakról van szó :D
2012. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nincsenek női megérzéseim.
2012. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én sem különleges képességre gondoltam, hanem elsősorban arra, amiket írtatok, hogy a metakommunikációs és egyéb jelekből lehet arra következtetni, ha valami nincs rendben.
2012. máj. 16. 11:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Vagy amikor csak a semmiből egy gondolat befészkeli magát az ember fejébe...
2012. máj. 16. 11:39
 10/16 anonim válasza:
65%
Én is megéreztem,h a párom eltitkol valamit.még most is úgy érzem,v lehet,h mostmár paranoiás vok.:-|
2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!