Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi velem a baj? ennyire...

Mi velem a baj? ennyire selejtes lennék? fel lehet ebből még valahogy állni negyvenen felül ha a terápia sem segített, itt már csak az öngyilkosság ami marad? kérlek ne bántsatok.

Figyelt kérdés

5 éven belül két párkapcsolatom is ugyanúgy ért véget, a menyasszonyom egyik napról a másikra elhagyott és ment egyből másik kapcsolatba rögtön miután elhagyott. kétszer ugyanúgy. miután a második elhagyott több mint egy évet jártam terápiára de semmivel nem vagyok jobban, minden nap van egy időszak hogy elfog a depresszió és akkor konkrétan arra gondolok hogy semmi értelme az életnek, az lenne a legjobb ha nem is lennék.


egyik pszichológus akihez jártam azt mondta, hogy vélhetően csak azért voltak velem, mert nem is én kellettem nekik hanem csak társhiányosak voltak vagy micsoda és amint találtak jobbat mint én lecseréltek.


ennek ellenére próbálok ismerkedni újra, de totális csőd az egész, még egy randit sem sikerül összehoznom, nem hogy párkapcsolatot.


tegnap 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ne kezdj kapcsolatba. Gyakorold a kudarcfeldolgozast mással. Apránként.

Feladatok munka hobbik tervek bármi, amikor akadályokba kudarcokba ütközöl ott állíts magadon.


Minden embert érnek veszteségek. A kulonbség annyu csak hogy különbözően fogják fel.

Ha vkit lekuldenek padlora egyik a gödör alját nézni más meg azt hogy másszon ki

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Tanulni kell boldognak lenni. Sokan nem is képesek arra. Csak bánatra képesek.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Nem akarlak megbántani, de olyan nem létezik, hogy te nem követtél el hibákat amelyek miatt az exeid leléptek másokkal. Az tény, hogy nem kellett volna megcsalni téged, de sajnos megint itt a de szócska mert ha nem vetted észre, hogy nem működnek a kapcsolatok, vagy, hogy megcsalnak akkor az újból a te hiányosságaidról árulkodik. Már maga az gond, hogy nem tudod, hogy mégis mi lehet veled a gond. Pedig legalább sejteni kéne és helyrehozni valamilyen mértékben ami negatív rád nézve. Az önfejlesztést meg kell, hogy előzze az önreflexió. Próbálj magadba nézni, hogy vajon mit ronthattál el nem kizárólag az exeid, de az ismerkedések mentén is. Lehetséges, hogy kiül az arcodra, testbeszédedre, stílusodra ahogyan kommunikálsz, kisugárzásodra a rossz lelkiállapotod és azért nem jön össze. Az is lehet, hogy nem hozzád illő nőknél próbálkozol, vagy túlzottan akarod és amiatt nincs sikered.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

"egyik pszichológus akihez jártam azt mondta, hogy vélhetően csak azért voltak velem, mert nem is én kellettem nekik hanem csak társhiányosak voltak vagy micsoda és amint találtak jobbat mint én lecseréltek."


Bizti, hogy ezt mondta a pszichológus? Mert ha ezt mondta és így, akkor te meg a pszichológust cseréld le, de sürgősen.

tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bántasz meg és én egy szóval nem irtam, hogy hibátlan lennék, vagy hogy nem követtem el volna bármi hibát. Többek között ezért is jártam terápiára, hogy segítséggel ezt is felderítsem, megoldjam, csak sajnos sok eredményét nem látom.
tegnap 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"a menyasszonyom egyik napról a másikra elhagyott és ment egyből másik kapcsolatba rögtön miután elhagyott"

Ez a majmos módszer, csak akkor engedi el a régi ágat, ha már fogja az újat.

Nálad lakott és másvalakihez költözött onnan egyenest?

ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy úgy viselkedhetsz, hogy nem volt szerelem. Akkor képesek a nők ilyenekere.
ma 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!