Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvesztettem a lányt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvesztettem a lányt akit szeretek mit csináljak? Napok óta csak az öngyilkosságon jár az eszem de gyáva vagyok hozzá.

Figyelt kérdés
Sajnos összevesztünk, hallani se akar rólam, az egész múlt hetet végigpiáltam, ki se mentem a lakásból (itthonról dolgozok). Úgy érzem meghalni is jobb lenne mert értelmetlen minden, megmagyarázhatatlan szorongás is van bennem. Volt már hogy szakítottak velem de nem viseltek egyiket se ilyen szarul mint most.
2023. okt. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sírd ki magad, idd le magad párszor, haverokkal, családoddal légy együtt. Sportolj, olvass, új hobbikat űz és ha továbbra is öngyilkosság jár a fejedben menj el pszichológushoz okvetlen!
2023. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Az ital az egyik legrosszabb feszültségoldó, inkább sportolj! Hidd el, jobban leszel.
2023. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az életed sokkal többet ér egy nem működő kapcsolatnál.


Tanulj ebből a kapcsolatból, hogy milyen hibát ne kövess el egy következőnél.


Fel a fejjel! Az első időszak (0-3 hónapig) nehéz, utána sokkal könnyebb lesz.


Járj el otthonról, sportolj, légy együtt a családdal, barátokkal. A lényeg, hogy ne otthon egyedül gubbassz és piálj.

2023. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most hallani sem akar rólad, de talán pár hét, hónap, év után meg beszéltek majd. Sose lehet tudni. Viszont most semmiképp se keresd, mert zaklatásnak venné.


Amit tenni tudsz: sírd ki magad nyugodtan, ne tartsd magadban az érzéseidet. Beszéld ki magad, ha jónak látod annak, aki meghallgat. Éld meg a fájdalmat, viszont ne hagyd, hogy magad alá temessen. Amikor már kicsit jobban érzed magad, kezdj el foglalkozni azzal, ami örömet okoz.

Amikor pedig még erősebb vagy, kezd el önmagad fejleszteni azokon a területeken, amiken hiányod van. Fontos, hogy előre menj az életben, ne hàtra.


Sok erőt kívánok, és együtt érzek veled, tudom, mit élsz most àt.

2023. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vhova barátokkal beszélgetni, de mindenképp legyél társaságban ez segít.Ne egyedül, az rosszat tesz!
2023. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!