Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha semmire sem vagyok jó,...

Ha semmire sem vagyok jó, akkor miért érdemes élnem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Kb utálom magam, mint külsőleg, mint belsőleg. Nekem soha nem sikerül semmi. 1 hete vizsgáztam 8 tantárgyból, és egyből megbuktam. Már kezdtem legalább azért büszke lenni magamra, mert az egyik viszont 93%-os lett, de kiderült, hogy nagy átlagban mindenkié olyan lett...Tényleg, ha valami jól sikerül, akkor az soha nem miattam van, hanem a körülmények miatt. Más sokkal jobb, szebb mint én vagyok. Semmire sem vagyok jó.

A családon kívül senki sem szeret engem, és még ők is van, hogy piszkálnak hogy legyek bátrabb, nagyszájúbb.


Ha ennyire sz*r vagyok, akkor miért lehet érdemes élnem? Mostanában sokszor eszembe jut, hogy jobb lenne valamit beszedni, de még ehhez sincs bátorságom...


2010. máj. 28. 13:57
1 2 3
 21/27 Jules10 válasza:
Ha gondolod írj privátba és válaszolok! Ne legyél magad alatt annyira, tök fölösleges!
2010. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

1. Ha nem kellene élned nem születtél volna meg.

2. Ne foglalkozz másokkal. Ez rajtad egy óriási bilincs. Ha majd nem másokhoz viszonyítod magad, szabadnak fogod magad érezni.


Neked itt, most helyt kell állnod. Úgy ahogy vagy, és azzal amid van.



Reményik Sándor: Lélekvesztő


Sok kis hajó közt, nagy hajó közt

Láttam egy ladikot:

Lélekvesztőt, egy-embernek valót.

Ily lélekvesztőn indultam el én

Az élet tengerére.

Mert nem adott az Isten más hajót.

2010. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Látod már itt mennyi jó ember van akik láttatlanban is szeretnek.
2010. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szerintem a legnagyobb baj veled az,h túl leértékeled magad,nincs önbizalmad,és ebből kifolyólag látsz mindenkit jobbnak,szebbnek..nem másokhoz kell magadat hasonlítani,te TE vagy,egyéni,megismételhetetlen,magadat kell felvállalnod,mert Te is azért születtél,mint minden ember,hogy céljai legyenek az életbe,és boldog legyen,családot alapítson,és gyerekei legyenek...és ez alól Te sem vagy kivétel,és semmivel sem kevesebb,akármilyen a külsőd( amit nem hinnék,h csúnya vagy),vagy csak mert MOST nem sikerült a vizsga..majd sikerül ősszel.Ez miatt nem dől össze a világ,nekem is volt pár osztálytársam,akiknek májusba nem sikerült,de ősszel igen,azóta megvan a szakmájuk.Hidd el semmi miatt nem éri meg feladni,mindenből van kiút,megoldás!És a legfontosabb h LÉGY ÖNMAGAD,mert valaki ÖNMAGADÉRT fog megszeretni!

22/L

2010. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hát nemtudom , én nem szeretlek téged...
2010. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, egyszerűen csak tanulj és sportolj, De semmiképp se dobd el magadtól az életed!
2010. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
de van,hogy más mód nincs, most hallottam a tulajdon édesanyámtól, hogy semmire sem vagyok jó.
2011. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!