Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mire érdemes...

Szerintetek mire érdemes jelentkezni, amivel tuti el lehet helyezkedni? Kommunikációs masterem van, de semmire sem jó

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos sokan vagyunk ezzel a problémával. ahogy nézem az álláshirdetéseket, sok helyre kérnek nyelvet, angolt, van ahol mellé esetleg németet, ezekhez csak nyelvvizsga kell, nem pl.bölcsész szak,aztán sok helyre kell érteni a számítógéphez,de ehhez sem kell programozónak lenni,csak alapokat tudni. szerintem ennyivel már lehet kezdeni valamit, még ha csak egy titkárnői állás is. nem akarsz külföldre menni?
2009. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát itt Pesten ezren vannak egy adminisztrátori helyre. az 5-ös egyetemi diplomámmal, francia közepemmel telemarketingre vennének fel....a mostani munkámhoz is elég lenne egy érettségi:( kezdek kiborulni. Szeptembertől jó lenne vmi értelmeset tanulni, de mit? Műszaki lányként annyira nem menne sajnos:(
2009. dec. 14. 14:49
 3/5 A kérdező kommentje:
lányként helyett (bocsi) bölcsészként
2009. dec. 14. 14:49
 4/5 A kérdező kommentje:
külföldön éltem már..hiányzott Mo...a férjemnek itt jó munkája van, villamosmérnök
2009. dec. 14. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

meg tudom érteni. nekem sem ér a diplomám semmit, én vidéken lakom. gondoltam rá,hogy tanulni kellene vmit, de rájöttem,az sem garancia semmire. most azon vagyok hogy kijussak külföldre. hátha összejön valami.

egyébként több helyen azt hallottam,hogy BME mérnök szakjai jók. illetve szerintem még a pénzügyi terület az,amit érdemes lenne tanulni.

első vagyok

2009. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!