Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felajánlanád saját vagy...

Felajánlanád saját vagy hozzátartozód szerveit, ha úgy hozza a sors?

Figyelt kérdés
Munkatársam anyukája súlyos koponya sérülést szenvedett,megkérdezték a kórházban,és Ő belement.
2008. okt. 16. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen. Végülis nekem utánna már nem lesz rájuk szükségem...
2008. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen.
2008. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkodás nélkül, nekem akkor már ugyis mindegy lesz, és ezzel legalább valaki más életét megmenthetem.
2008. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem teljesen természetesen jön az ilyen. Nem értem hogy sok ember miért ragaszkodik ahhoz hogy "egészben" temessék vagy hamvasszák el, de az egyik legférgebb dolog a világon.

Szerintem nem szabadna ezt a döntést a hozzátartozóra bízni, sok jó életet menthetne meg az a sok mocsok, önző ember.

2008. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

persze.


ugyanis abban reménykedem, hogy ha majd esetleg nekem kell valami, lesz olyan aki úgy gondolkodik mint én...

2008. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy mindenki így gondolkodik.

Remélem, hogy ezt mindenki éles helyzetben is így fogja gondolni. És a hozzátartozói is.


Szerintem (a vallásos okokon kívül) azért tagadják meg sokan, mert akkor tudat alatt úgy érzik, mintha még nem szakították volna el tőlük a szerettüket, amíg még egyben van. Ha már elkezdik szabdalni, az végleges... ugyan, maradjon még egyben pár napot...

2008. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Én nem.

Lehet elitélni,nem tudom miért,de amikor apukàm meghalt(14 voltam)felakartàk boncolni,és én akkor annyira sokkot kaptam,hogy anyukàm nem engedte boncoltatni,és talàn ezérrt maradt màig bennem az hogy ahogy meghalt,ugy temessük.

Tudom hogy segiteni lehetne sok beteg emberen a szervekkel,de én egyszerüen nem vagyok rà képes.

Sajnàlom ha valakit ezzel felhàboritottam....

2008. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen, hiszen segíthetek másokon. Nekem meg már úgysem kell akkor.
2008. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
én nem. enyém. ennyi. lehet lepontozni.
2008. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Én nem senki ne húzzon hasznot a halálombol és életbiztosítást se kötnék, az én temetésemen mindenki őszintén legyen szomorú
2008. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!