Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belegondoltál már ebbe?

Belegondoltál már ebbe?

Figyelt kérdés
Halálod után minden az élet értelmét boncolgató kérdésre választ kapsz. Rájössz hogy mennyire egyszerű. Egy olyan világ küszöbén állsz ami minden álmod legelképzelhetetlenebb vágya. Hátrafordulsz mielőtt belépnél és csak azért mert annyira nagy a késztetés hogy megoszd az élőkkel akik az élet értelmét keresik de nem teheted. Csak az emlékeiden és az élőkön mosolyogva belépsz.
2010. ápr. 20. 21:23
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszadó!

Megkérlek nagy alázattal hogy ne gyanusítgass meg alaptalan vádakkal mint hogy azzal se hogy én lennék az Ég. Alapos bizonyítékokkal alátudom támasztani ennek a vádnak a cáfolatát.

2010. ápr. 20. 21:43
 12/36 A kérdező kommentje:
Még egy-két ilyen megalázó válasz és teljesen elszégyellem magam hogy a sok értelmes kérdés közé beszúrtam saját hasonló mértékben értéktartalmú kérdéssel egybeszőtt feltevésemet. Bocsássatok meg!
2010. ápr. 20. 21:46
 13/36 anonim ***** válasza:
Tudod mit? LOL! ikszdéééééééééééé
2010. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ugye nem leszel öngyi? :D
2010. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Hát most már teljesen szégyellem magam.
2010. ápr. 20. 21:48
 16/36 anonim ***** válasza:
Ok, normális leszek...ez vmi idézet, vagy Te találtad ki?
2010. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Ugyebár a kérdéseket azért is nem törlik mivel hogy mindenből tapasztalatot szerezhet a böngésző és tanulhat. Nos ebben az esetben kivételt lehetne tenni mivel ebből nem lehet sok mindent levonni tanulságként.
2010. ápr. 20. 21:53
 18/36 anonim ***** válasza:
Mert am meg...tök jó az egész...de nem tudhatod, mi jön utána...lehet, nincs semmi, csak vége, nuku, kész...de az is lehet, h újjászületsz, nem?
2010. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
nem de most hogy mondod előfordulhat, bár abban viszont, hogy ne forduljon vissza abba már azért belekötnék, mert mi van ha olyan ember kerül oda aki nagyravágyó híres akar lenni ugyan a lelke kiszabadul a testéből de éppen ez az a lélek megy tovább és abban vannak benne ezek a dolgok szóval szerintem lehet, hogy valaki vissza fordulna, bár mondjuk abba belegondolva, viszont, hogy esetleg tudja hogy nem foglalkoznak Vele mert azt hiszik bolondokat beszél akkor tovább megy, de ha ezt nem tudja és vissza fordul akkor viszont lehet köztünk van és vagy magába van fordulva és elmélkedik vagy kihasználta bár szerintem jóvá vált ugyanis ha a menybe jutott ott már előtte megtisztult, egész jó dolgokon szoktál gondolkozni szeretem az ilyen észjárást én is szoktam na szép estét mindenkinek:)
2010. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves Utolsó hogy megvédted a becsületem.

Hát igen igazából annyit szerettem volna ebből kihozni hogy minden kérdésre amit felteszünk meg fogjuk kapni a választ egyfajta meglepetésként. És talán minden ember aki már meghalt megkapta a válaszokat amiknek tudatában életére úgy tekint mint vicces haszontalan tengődésre. És ebben a szemléletben próbáltam átértékelni az életet.

2010. ápr. 20. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!