Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belegondoltál már ebbe?

Belegondoltál már ebbe?

Figyelt kérdés
Halálod után minden az élet értelmét boncolgató kérdésre választ kapsz. Rájössz hogy mennyire egyszerű. Egy olyan világ küszöbén állsz ami minden álmod legelképzelhetetlenebb vágya. Hátrafordulsz mielőtt belépnél és csak azért mert annyira nagy a késztetés hogy megoszd az élőkkel akik az élet értelmét keresik de nem teheted. Csak az emlékeiden és az élőkön mosolyogva belépsz.
2010. ápr. 20. 21:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem vagy te véletlenül, beszívva?
2010. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan tudod?

Lehet, hogy az egész kezdődik előről.

2010. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm első Válaszadó de nem kell aggódnod az egészségi állapotom felől csupán így esténként ráérek ilyesfajta dolgokon elmélkedni. Az hogy a fantáziám ily heves drága Édesanyám és Édesapám sem tehet.

Kedves második Válaszadó! Kifelejtettem magyarázatomból azt a felszólítás jellegű javaslatot hogy tételezzük fel. Tehát itt nem bizonyítani sem cáfolni nem szeretnék semmifajta elképzelést csupán elmélkedés az egész.

2010. ápr. 20. 21:35
 4/36 anonim ***** válasza:
próbáld ki....
2010. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Többször átfutottam a kérdésemet illetve a magyarázatot.

Sajnos nem találtam semmiféle utalást arra hogy én ezt kipróbálhatónak tartom illetve hogy ezt ki lehetne próbálni. Azt sem javasoltam két szép szemem és az emlékezetem szerint hogy mások próbáljanak esetleg a fent említett helyzetbe kerülni amire reagálásod érthető lenne.

2010. ápr. 20. 21:39
 6/36 anonim ***** válasza:
még nem.
2010. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Tejóég :O
2010. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Persze bele gondoltam már amúgy, de most mit foglalkozzak ilyenekkel. Ha eljön az ideje, úgy is megtudom igaz e. Addig meg élni kell. :P
2010. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
első voltam.
2010. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szerintem te súlyos pszihiátriai segítségre szorulsz, barátom... xD
2010. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!