Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy vágyam célom van ebbe az...

Egy vágyam célom van ebbe az életbe leírom lent? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
na 18 vagyok 2 év és vége a sulinak és elhúzok innen itthonról már nagyon várrom meg is van az oka felmegyek Pestre szerzek valamennyi pénzt veszek egy repülőjegyet és elmegyek Thaiföldre és ott keresek egy lakatlan szigete és ott akarok élni jó lenne ha egy csaj jönne velem hogy ne egyedül mennyek vagy akár több utazó is ha érdekel és kialakítanánk egy életközösséget lenne fű kaja fehér tengerpart pálmafa árnyékában hűsölnénk halásznánk gyümölcsöt ültetnénk akár lehetnénk 20 is de ha nem eleszek egyedül is.........nem szeretek itt élni nem szeretem az emberek gúnyolódását irigységét biztos értitek még miket nem
2011. aug. 1. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így egy mesének nagyon csodás lenne... Na mindegy sok sikert.
2011. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én veled tartok,igaz hogy fiú vagyok(17)de ismerek jó csajokat akik velünk tartanának.
2011. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2. napon Thaiföldön elkapsz valami vírust, elmész a kórházba, ott meg eladják a fél vesédet meg a lépedet. A lakatlan szigetre már nem jutsz el.
2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-dik okéé :) csajok is jöhetnek de nem ilyen pláza valamik:)
2011. aug. 2. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem plázacicák.Normális csajok,és ráadásul k*va jól néznek ki,és tök normálisak.
2011. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem :)
2011. aug. 2. 18:20
 7/9 xyzkds ***** válasza:

bazzzeeg :D:D:D

kb. egy hónapja, h ilyeneken gondolkodtam én megyek szívesen

egy mailt dobjál lécci!

a.35@freemail.hu

de egy pár csaj tényleg kéne

a vírusról meg annyit, h ki nem szarja le???

aki itt akarja hagyni ezt a világot, annak nem mindegy, ha meg is hal?

és tényleg nem találtam semmit, ami ebben megakadályozna, cs van egy idézet, ami szerint élek: "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs."

ja, F/16, de szívós ;)

2011. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
küldtem egy e-maiét minden képen írj vissza!!!!! :D
2011. aug. 5. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
hmm,tényleg néha jó lenne elmenni,elmenekülni,de meghalni nem akarok a vírustól,szerintem vannak idióta emberek,de azért a barátok minden veszteséget vissza pótolnak valami mással :) 14/L
2011. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!