Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belebetegszem ebbe a helyzetbe...

Belebetegszem ebbe a helyzetbee mit tegyek?

Figyelt kérdés

lány vagyok,170 cm 55 kg és miindenki azt mondja h szép az arcomnagyon ...de az a helyzet h utálom a fenekem narancsbőrös és stírás ha tükörbe nézek a sírás kerülget,mindig megfogadom h elkezdek tornázni és koplalni de nem bírom..utálom a fenekem és nembírom elfogadni és nyáron nemfogok strandra menni.szerintetek ez normális?

kort nemet írjatok


2011. máj. 31. 13:00
1 2
 1/13 Szupermókus válasza:

Hát ha neked nem tetszik és nem tudod magad elfogadni ilyennek, akkor nyomás tornázni.

27/F

2011. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem sok lányt tudsz mutatni, aki valamijével ne lenne elégedetlen. Túlzásokba azért ne essél. Te a hibáidat felnagyítva látod. Olyan ez, mint mikor van egy pici pattanás az arcodon és úgy érzed, hogy az utcán mindenki azt bámulja. Pedig dehogy. Tornászni azért lehet, bár a súlyod nem indokolja.
2011. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez egyáltalán nem normális főleg mert 170 cm-el és 55 kg-al inkább sovány vagy eszedbe se jusson koplalni mozogni mozogj mert az egészséges ha elég kedvet érzel magadban hozzá az senkinek nem árt :). Én 173 cm vagyok és 67 kg nem egy nádszál de kövérnek sem tartom magam vagyis jól érzem magam a bőrömben. Annak nincs értelme, hogy ne menj strandra vegyél inkább egy francia bugyis fürdőrucit abban kevésbé látszik a feneked mert azt úgyis hiába írjuk most neked, hogy fogadd el önmagad. Érezd jól magad ha az látszik rajtad, hogy rettegsz attól, hogy valaki megnézi a feneked azzal feltűnőbb leszel mintha természetesen viselkedsz :)
2011. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ha annyira zavar, hogy a sírás kerülget és belebetegszel, akkor mégis miért nem teszel ellene? Nagyon könnyű szenvedni a dolgokon és utálni magunkat miatta, de nekiállni tenni azért, hogy ne ilyen legyen, az nem megy, csak marad az önsajnáltatás. Három hónapja már, hogy én is így éreztem magam, és elkezdtem heti ötször tornázni. A változás meg szemmel látható. Mellette odafigyelek a kajára és a folyadékbevitelre, szaunázok is, a narancsbőrös területet masszírozom is. Jobban érzem magam, nem azonnal lett eredmény, kellett egy hónap. De nem adtam fel, pont azért, mert már úgy éreztem magam, ahogy te.

Amíg nem lesz elég akaraterőd, hogy befejezd a nyafogást és igenis folytasd a mozgást, akkor is, ha már utálod az egészet, és szívesebben csinálnál bármit, csak azt ne, addig ez lesz. A döntés a tiéd, nem másé.

20N

2011. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

csak a fenekemetutálom az arcomra és a mellemre büszke vagyok csakmikor elmegyek a strandra előrölmegnéznek és rettegek amikor megfordulnak utánam h elhánnyák magukat

2011. máj. 31. 13:15
 6/13 anonim válasza:
Akkor ha tovább akarod sajnálni magad köss egy rövid strandkendőt a derekadra úgyis divat most és láss csodát nem fogják látni a feneked :) talán elmúlik a szorongásod és előbb utóbb teszel is magadért, amúgy meg senki nem hányná el magát... Utolsó előtti voltam.
2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Javaslom, nézz utána, hogy milyen fenék erősítő gyakorlatok vannak, amelyeket te is meg tudsz csinálni, - és kezdd is el rendszeresen csinálni azokat!

Mindezek ellenére, túlzásnak tartom, hogy egy 55 kilós lány így vélekedjen magáról, - attól függetlenül, hogy ez a jelenség nem ritka.

Van is egy vicces mondásom a "Sovány Sárkány"-ra: Rex Anorex!

Nem árt tudatosítanod, hogy ott van most is a férfi az utcán, aki a 100 kilós nőket, a pici cicijű nőket, a hosszú lábú nőket, vagy a "töltött galambokat" részesíti előnyben, azokért RAJONG!

Erre is van egy mondásom: "Kinek a fokhagyma, kinek a vekni!", - ha érted, mire gondolok...

Speciel, az olyan női idomokért rajongok, amelyeknek idomai "megtöltik a férfi tenyeret", - ha már fogom, ne legyen üres a tenyerem, - de meg tudom érteni azokat a férfitársaimat is, akik a "darázs-derekú, nádszálkisasszonyokért" vannak oda. Nyugodj meg, - ha nem viselkedsz feltűnően, kihívóan, - a "lőtéri kutya nem fog foglalkozni a strandon a fenekeddel, (de ha mégis, akkor azért, mert tetszik valakinek).

Ne őröld Magad, - nincs miért!

2011. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
- Nem egészséges, ha "Xilofon-testű" egy nő...
2011. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És még valami - a tudatos, női viselkedésről:

Minden (!) nő pontosan tisztában van az adottságaival, - és ha egészséges önkritikával is rendelkezik, akkor - olyan "elterelő hadműveleteket" képesek megszervezni, amelyeknek ismeretében híres, hímnemű, katonai stratégák elszégyellnék magukat, ha élnének még.

A nő mindig úgy öltözködik, sminkeli magát, hogy tudatosan szorítja háttérbe a külsőleg hátrányos adottságait és a férfiak elemző tekintetét a legelőnyösebb külső adottságaikra úgy terelik rá, hogy azt a férfiak többsége észre sem veszi, csak gyönyörködik - "a szemöldökét nyalogatva". Merjél NŐ lenni!

2011. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 3. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!