Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegszem a távolságba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegszem a távolságba. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
1,5éves kapcsolatban élek,minden tökéletesen ment,míg nem kellett elmenni egy távoli városban,nem olyan "nagy" táv 350km,de koleszba kellett mennie.Fél évről van szó, de én kezdek "megőrülni " nélküle.Nagyon próbálom magam tartani,pedig belül nagyon szenvedek:( Minden nap beszélünk telefonon...de valahogy nem akarom,hogy tudja mennyire meghalok nélküle:( A kolesz előtt mi minden nap együtt voltunk,együtt ébredtük ...szinte össze voltunk költözve...:( Hogy tudnám átvészelni ezt az időszakot? 22/L
2011. márc. 3. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha nincs mellettem kit szertek,

szeretem azt ki mellettem van...

2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló, ez nem volt túl szép válasz.


Én azt tudom mondani, hogy "emberi erény mindent kibírni"

szóval fogd fel próbatételnek,ha igazán megérdemlitek egymás szerelmét és mindkettőtök hűséges marad akkor az csak erősíteni fogja a kapcsolatotokat, de ha valamelyikőtök félrelép ez idő alatt ........hát..akkor legalább kiderül hogy a ti kapcsolatotok sem tökéletes.


Azért ne pánikolj!!!! Félév hamar el telik. :) 21f

2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsoltaban van egy próbatétel. Ez van hogy távolságban, megcsalásban, egyéb dolgokban jön ki. Ha azt túléli akkor érdemes a kapcsolat, és jól csináltátok. Nálunk fennál egy egészségügyi helyzet több mint fél éve... azóta nem voltunk együtt, nem szeretkeztünk, mert nem lehet. És mire rendbejön ez a dolog el fog telni lehet egy év, de ki kell bírnunk egymásért, és megtesszük, anélkül, hogy közel egy évig szexuális kapcsolatban lehetnénk. Sztem egy kapcsolat igazi próbája az amiben mi vagyunk, az, hogy nagyon de nagyon hosszú ideig szex nélkül lenni a másik mellett... iszonyatos kín, de megéri, ha ezzel a jutalmam azt lesz, hogy rájövök, igen ő az, aki nem fog elhagyni, ha enél nagyobb baj is lesz. Nagyon nehéz, de ez ha szeretitek egymást ki fogjátok bírni. 23L
2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzetetek, ugyanis engem és a barátomat is jelenleg 1200 km választ el.. Legutoljára januárban találkoztunk és én is kezdek lassan beleőrülni a távolságba. Amúgy mi is minden nap beszélünk a neten, több órát is, attól függ kinek mennyi ideje van a tanulás mellett. Ő életem első nagy szerelme és én is neki. Nagyon nehezen bírjuk, de már féléve tart a kapcsolatunk, és kitartunk egymás mellett. Sok sikert és kitartást kívánok nektek is :) Egyébként én 17, a barátom 20.
2011. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Úgy érzem a legnagyobb hűségben vagyunk,ezt megbeszéltük.Mi hétvégén találkozunk általában(ha haza jöhet) De vasárnap amikor vissza megy nagyon szenvedünk:( Nem telik el óra,hogy valamelyikőnkre nem jönne rá a sírás.Szenvedünk:( De ki kell bírnunk:)

2011. márc. 3. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj,hát akkor hétvégente taliztok:így hidd el hamar el fog telni az a fél év.én azt hittem h a fél év alatt nem is fogtok talizni egyszer sem.kitartás,hamar eltelik a fél év.
2011. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem,bár eddig olyan mintha megálltak volna azok a napok amíg nincs itt velem:(
2011. márc. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!