Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegszem már abba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegszem már abba, hogy a szüleim nem szeretik a barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

másfél éve vagyok együtt a barátommal és anyukámék nem szeretik. ez természetesen úgy jön ki, hogy én kapok érte mindig...

tegnap beszéltem a mostohaapummal és mondta, hogy neki az a baja, hogy ő csökönyös és a barátom nem tartozik az olyan emberek közé akivel bratyizna. Annyit tud róla amit ő látott, meg se akarja ismerni, mert nincs szüksége az ő társaságára. Azt is megkaptam már a szüleimtől, hogy nem illünk össze. Mindig nekem szidták/szidják a barátomat.

Mostohaapum azt mondta még, hogy sose látja igazán nevetni, csak ilyen műnevetés, meg hogy mindig azt látja rajta, hogy életunt, kedvtelen, nem kezdeményez beszélgetést sohasem.

most a barátomat fogom védeni:

1. mit beszélgessen egy olyan emberrel akiről tudja hogy nem szereti?

2. amikor bemutattam m.apumnak akkor azt mondta: fúúúj mi az az undormány a füledben? (fültágitoja van, 1,5 centis...)

vasárnapi ebédnél mindenki a fültágitoit nézte, hogy mi az miért van? az volt a téma.

és akkor kb második alkalommal azt is lefikázta, hogy milyen pulcsi volt rajta.

a nővéremmel rosszban vagyok. összevesztem vele és a tesoimmal társasoztunk és összevesztem a nővéremmel mert buta volt a hugommal és akkor ő meg elküldte a barátomat, hogy már este fél hét van igazán elhuzhatna a barátom is.

ezekután a barátom hogy jöjjön ide hozzánk?? nem hogy jó kedvvel!


én meg csak kapom kapom. az bánt a legjobban, hogy a nővérem barátját pedig imádják. most is itt aludt 4 napig, a barátomnak pedig soha nem ajánlanák fel hogy itt aludhasson.

alig akarnak kb kiengedni is hozzá, nővérem pedig kint volt a barátjánál másfél hétig.

ez zavar a legjobban hogy őt szeretik az én barátomat pedig utálják.

és m. apum azt mondta hogy ne várjam el tőle hogy szeresse, mert ezt nem lehet igy megmondani, hogy szeresd és kész.


én meg kikészülök! mert a barátom is nekem mondja, hogy elege van hogy utálják meg állandóan ő a rossz meg a szar. az ő szülei engem sose fikáztak.

másik oldalról meg kapom azt hogy látom hogy a nővérem barátjával milyen jól elvannak az én barátomat meg utálják.


és már elegem van. egyszerüen nem birom elviselni hogy nem szeretik és nem tudok semmit csinálni. belebetegszem egyszerüen.


én 18 vagyok ő 20.


mit csináljak??? van erre normális megoldás?


köszönöm, hogy elolvastad.


2011. aug. 16. 08:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
költözz el
2011. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, azaz felnőtt elméletileg, tehát ha nem tetszik a barátod a szüleidnek az az ő dolguk, nem kötelező oda járni. Miért akarsz ennyira megfelelni az ő igényeiknek? A magánéletedhez elméletileg nem sok közük van, és hogy rosszindulatúan viselkednek vele, az is csak őket minősíti, úgy látom istent játszanak. Szóval szerintem a sajét magad önismretén dolgozz, miért fontos, hogy ők mit gondolnak HA te boldog vagy vele?
2011. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok,de esetleg nem tudsz hozzájuk költözni?
2011. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Kéne egy kép a barátodról és a nővéred barátjáról. Akkor kivehetném a külömbséget de valahogy már most sejtem mi lesz a gond. Amúgy meg igazuk van minek a fültágító csak pénzbe van hülyén néz ki és haszna sincs.
2011. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ha fültágítós srácot viszel haza ez benne van a pakliban tudomásul kell venni... fogadjunk a nővéred barátjának nincs fültágítója :P:P
2011. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, a nővéred barátja jóvágású, magas, izmos, diplomás/egyetemista, és valamennyire gazdag még a te barátod fültágítós, gizda/kövér a lényeg hogy nem izmos, csak érettségije van vagy az se, és kaphatnál jobbat is :D
2011. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok, szerelmetek nem tartozik másra, kettőtöké. Ne törődj a véleményekkel, csak az számít amit ti éreztek. Kerüld a róla való beszélgetést, ha tudsz, költözz el.
2011. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

1. gondolkozz el, mi van, ha igazuk van

2. a barátod egy kicsit törje össze magát, hogy a szüleid megkedveljék


Egy kicsit igencsak el vagytok tájolva. Ugyanis nem a szüleid kéne szekálni, hogy tegyenek bármit ezért a kapcsolatért. A barátod ne hordja fenn az orrát, és segítsen, ahol tud, akkor majd megkedvelik.

Anno az én barátom se szerették, merthogy otthagyta az egyetemet, a szüleim meg kicsit sznobok és szerintük a minimum egy diploma. De a barátom nem hagyta annyiban, segített mindenféle munkában, anyukámmal főzött, apukámmal tüzelőt hasogatott (vagyis inkább helyette, mondván, mégis ő a fiatalabb), segített kiépíteni az otthoni hálózatunk (nem kicsi, több mint egy tucat különféle eszköz van benne), kiránduláson amikor esett az eső, megtanította a családot néhány kártyajátékra... pár év alatt elfogadták a szüleim, hogy jóllehet nem pont olyan, mint amilyet ők anno elképzeltek nekem, mégis lehet, hogy jó párom.


Nyugodtan megpróbálhatjátok ti is. Kicsit félre kell tenni a büszkeséget és mindent megtenni, hogy összebarátkozzon a párod a szülőkkel. Néhány éven belül menni fog :)

2011. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem sznobok a diploma minimum!
2011. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

aha. csak az a baj hogy már másfél éve probál bevágodni a barátom a családomnál...

nem akarok elköltözni hozzá vagy vele mert szeretem anyukámat. nem akarom itt hagyni. csak ez egy borzalmasan szar helyzet.

meg amúgy mi az hogy a m. apum külső alapján ítél?? látta a barátom legjobb barátját és azt mondta rá hogy kisköcs.ög meg hogy úgy néz ki mint egy buz.i . most ez mi??

ja amúgy az én barátom fesztiválozós,de ez nem azt jelenti hogy tróger. én is fesztiválozok. mindketten ápoltak vagyunk és azért elég nagy hangsulyt fektetünk a külsőre, hogy ne legyen zsíros a hajunk meg ilyenek. nem vagyunk csövesek.

a nővérem barátja egy selyemrambo.

tipikus kigyurt, ingben jár mindig kii van gombolva felül hogy kilogjon az undorito szőre, kutyalánc a nyakába és egy majom.

első alkalommal amikor jött tizezer ftos orchideát hozott anyunak m. apunak bort nekünk meg ajándékokat. és akkor amikor beszéltek vele hogy miért. akkor azt mondta hogy jajj annyira féltem hogy bevágodjak.

rohadt majom. ajándékokkal akar megvenni mindenkit.

lehet az én barátomnak is ezt kellett volna csinálni.

2011. aug. 16. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!