Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenne valami tudathasadásom?

PainInTheDarknesss kérdése:

Lenne valami tudathasadásom?

Figyelt kérdés

Eddig még nem igazán vettem figyelembe, de mindegyik ismerõsöm azt mondta, hogyha beszélek valakivel, úgy, hogy közben senki nincs ott, az nem normális. Azt hittem, hogy ez más embereknél is elõfördul.

Bár kívülrõl úgy nézhet ki, hogy magamhoz beszélek, hiszen általában tükörbe nézve mondom ki a dolgokat, de közben valaki máshoz, vagy valakikhez szólok. Legyen szó bármirõl, mintha csak az egyik barátommal beszélgetnék. Lehet, hogy van valami bajom, vagy ez normális? 15L



2016. aug. 26. 01:20
 1/5 anonim válasza:
ilyet én is szoktam. Mondjuk tükörben én ritkábban csinálom de olyankor is csak magamhoz, de egyébként rendszeresen csinálom ezt, például ha fürdőben vagyok akkor ott csak egy úgymond emberhez beszélek és mindig a napomat mesélem a szobámban meg laptopozás közben vagy tanulás közben beszélek de ott többesszámban. És nem magamhoz beszélek hanem mintha valaki/valakik hallgatnák amit mondok. Ha engem kérdezel normàlis.
2016. aug. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ilyet én is szoktam. Mondjuk tükörben én ritkábban csinálom de olyankor is csak magamhoz, de egyébként rendszeresen csinálom ezt, például ha fürdőben vagyok akkor ott csak egy úgymond emberhez beszélek és mindig a napomat mesélem a szobámban meg laptopozás közben vagy tanulás közben beszélek de ott többesszámban. És nem magamhoz beszélek hanem mintha valaki/valakik hallgatnák amit mondok. Ha engem kérdezel normàlis. 16/L
2016. aug. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ilyet én is csinálok, szerintem normális. Bár valami lehet hogy van mögötte, én például a problémáimat, egy-egy napomat mesélem el.A fürdőszobában csak egy valakinek mesélem, ha szobámban vagyok akkor észrevettem hogy többeszàmban. És azért mondom hogy van mögötte valami mert én utálok a problémáimról mesélni embereknek és lehet így adom ki, nem tudom.
2016. aug. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jesszus, bocsi ennyiszer elküldte, fogyatékoskodott a netem.Ciki.
2016. aug. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnád én miket szoktam itthon amikor egyedül vagyok meg amikor belenézek a tükörbe.
2016. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!