Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinaljak ha nincs egyetle...

Mit csinaljak ha nincs egyetlen egy baratom sem. Most mar, aki volt azt is elveszitettem!? (LEN)

Figyelt kérdés

Nagyon hianyzik Magyarország..aprobb dolgai.. de valahogy olyan rossz ebben a suliban is... nincsenek barataim akik voltak elmentek mert mas lanyokkal is foglalkoztam nemcsak veluk.. mert egesz szunetben a 45-percesben csak ultek..es ennek koszonhetoen utalnak, meg azok is akik miatt mentem el.. de ezek a lanyok meg...utalnak eleinte nem is mutattak.. (jah egysuliba jarunk,nem a pestirol bezelek ,hanem az ittenirol)

Ezek is utalnak ez miatt meg azok is,nem tudok uj baratokat szerezni sem mert nem vagyok nyitott..de az otthoniakkal nagyon nyitott voltam mindig..De egyszeruen itt nemjo ebben a suliban.. :*( nem akarok elmenni mert felek h a masik suli meg rosszabblenne. mit tegyek?? hogy hozam rendbe,vagy szerezzek mas baratokat??

:(:( mar a suliban olyan ideges voltam h meg birtam volna verni a tanart.. meg ram jott a siras hogy en haza akarok menni. stbstb

kimeljetek a hulye valaszoktol

:(


2010. ápr. 14. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyzet nem olyan rossz, ne aggódj :) A lényeg: benned van nagy ellenállás mert hiányzik Mo, előítéleteid vannak stb. Ha jól értem akkor voltak bnőid itt is, csak eltávolodtatok.. Szerintem nyugodtan maradj abban a suliban, ez itt Mo-n is előfordulhatott volna h épp nem találsz embereket. Az ellenállás megérződik valakin, szóval szerintem próbálj nyitott maradni és ha nem is találsz barátot, próbálkozz tovább. az emberek mindenhol ugyanolyok, csak máshogy kell hozzá állni.
2010. ápr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ertem en. de azzal van eppen a legnagyobb baj hogy nemvagyok nyitott.Mo.-ban tortenteket ne hozzukfel.egyresze nnak is elegnagy rossz dologbol al.de igen it voltak nem mondhatok annak hogy bnok.de tobbek mint egy szimpla idegen. azt hiszem nemirtam le telesen mindent.szerintem csoppetsem jo a helyzet.nemvagyok egy nyitott mert kissebsegerzetemvan. tudomis hogy az van meg eszre is vettem magamon stbstb ..mind1 johetnek valaszok nagyon sokat segitene

koszonom.

2010. ápr. 14. 05:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha külföldről írsz, az még nem kifogás, ha nem használsz vesszőt.

Amit írtál, így helyes, és érthető:


"Mit csináljak, ha nincs egyetlenegy barátom sem? Most már, aki volt, azt is elveszitettem. (LENN)

Nagyon hianyzik Magyarorszag..apróbb dolgai.. de valahogy olyan rossz ebben a suliban is... nincsenek barátaim . Akik voltak, elmentek, mert más lányokkal is foglalkoztam, nemcsak velük, mert egész szünetben, a 45-percesben, csak ültek, és ennek köszönhetően utálnak, meg azok is, akik miatt mentem el. De ezek a lányok utálnak, pedig eleinte nem is mutatták. (jah egy suliba jarunk, nem a pestirol beszélek, hanem az itteniről)

Ezek is utálnak, e miatt meg azok is. Nem tudok új baratokat szerezni sem, mert nem vagyok nyitott. De az otthoniakkal nagyon nyitott voltam mindig. De egyszerűen itt nem jó, ebben a suliban. :*( nem akarok elmenni, mert félek, hogy a masik suli még rosszabb lenne. Mit tegyek?? Hogy hozam rendbe, vagy szerezzek más barátokat?

:(:( Mar a suliban olyan ideges voltam, hogy meg bírtam volna verni a tanárt. Meg rám jött a sírás, hogy én haza akarok menni! stbstb.

Kíméljetek a hülye válaszoktól!"


És most a kérdésre a válasz. Még így kijavítva is vannak homályos dolgok, amiket nem igazán értek. Ha nem jöhetsz haza, akkor miért akarsz hazajönni? A leírásod alapján azok, akiket barátaidnak gondoltál, elég féltékeny típusúak voltak, nem is igazi barátok. A zárkózottság nem előny, főleg - ez valami cserediákprogram? - külföldön. Légy nyitott! Járj el rendezvényekre, nem kötelező az iskolában barátokat szerezni, máshol is lehet. Az iskolatársaidat lehet, hogy megbántottad, vagy zárkózott viselkedésedet nézték gőgnek és beképeltségnek. Biztos mondtál nekik valamit, amit ők úgy értelmeztek, amint leírtad. Ezen kéne változtatni, meg a hozzáálláson!

2010. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

12:43

Téged most komolyan mások helyesírásának kijavítása tesz boldoggá? Én inkább a tartalomra szoktam figyelni, nyugi nem miattad fog kihalni ez a nyelv, hiába javítgatsz, előbb fognak kihalni azok az emberek akik ezt a nyelvet beszélik, mint a nyelv.

2010. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Bakker, 2x kellett elolvasni, mire felfogtam ezt a zagyvaságot.
2010. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De én legalább a kérdésre is válaszoltam.
2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne hiddjetek el hogy kulfoldrol irok. nem kell elhinni. es nem cserediak program! hanem eljottunk. vagod jolvan haggyuk.es nem a heleyesirasra kell figyelni meg stb ezzel marha sokat segitettel te hulye. es nem kell azt irni hogy zagyvasag neked lehet az denekem nagyonnem. mind 1 aki csak ilyen valaszokat tud irni az inkabb bujjonel.:)
2010. ápr. 15. 01:00
 8/8 A kérdező kommentje:
azert mert bemasoltam egy "á" karaktert?! nemkell azthinni hogy hazudok.
2010. ápr. 15. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!