Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3 napja elveszítettem a...

3 napja elveszítettem a szüzességemet és még mindig vérzek, és fáj mit csináljak és miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megjött a vérzésed. Eléggé meg tudja bolondítani az első együttlét a rá következő mensit, örülj, hogy nem 2 hetet csúszott, mert az gyakoribb :P
2008. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt durva a srác? Biztosan elég nedves voltál? Elképzelhető, hogy felsértett belülről.
2008. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fájt és inkább abba hagytuk! remélem semmi gond nem lesz
2008. nov. 24. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
az hogy fajt az egy masik dolog!Ha durva volt es folytata annak ellenere hogy neked fajt akkor lehet hogy felsertet valamit ha meg nem akkkor az amit az elso valaszolo adott de te nagyjabol nem tudod mikor kelett volna megjojon a mensid?
2008. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ahogy mondtam neki hogy fáj abba hagytuk:de még nem kellene neki megjönni:(
2008. nov. 24. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még jóval (3-4-5évvel) 18 alatt vagy szólj anyudnak, és menjetek el nőgyógyászhoz, ha már nagykislány vagy, akkor meg egyedül....

Nézesd meg, mi lehet a baj...

Csak egy ötlet. De ha gondolod írhatsz még ki kérdést rá, és kaphatsz kedves választ is...


Ja, a doki esetleg tud tanácsolni pozitúrákat, amik kevésbé fájnak neked stb....

2008. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!