Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Piromániás vagyok? (Infó lent)

Piromániás vagyok? (Infó lent)

Figyelt kérdés
Hát az van, hogy szeretek felgyújtani dolgokat. (Pl. papír, fa, wcpapír guriga megtöltve vattával stb..)Csak nézem ahogy ég és füstöl. Mindig nagyon vigyázok, hogy semmi ne kapjon lángra a környezetemben. Piromániás vagyok vagy ez 'normális' ? 15/F

2016. jún. 14. 16:55
 1/3 anonim válasza:
Ez nem jelenti azt,hogy piromániás vagy. Csak egyszerűen szeretsz valamit. De ha biztosra akarsz menni kérd ki egy szakember véleményét.
2016. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én állandóan gyertyát gyújtok.És van úgy hogy csak nézem ahogy ég és közben nem gondolok semmire.Szerintem nem jelenti azt hogy én piromániás lennék.És te semm.Én inkább egy olyan dolognak mondanám mint másoknál az evés vagy a köröm rágás vagy olyan dolog ami az ember megnyugtatja.Itt lehet vitatkozni hogy kinek mi a véleménye de engem az égő gyerta látványa megnyugtat Volt olyan hogy egy dolgozatot csak égő gyertyával tudtam megírni. De amúgy ennek a dolognak háttere is van.Olvastam is És tapasztaltam is.Ha egy gyerek apa nélkül nől fel akkor sok esély van rá főleg a fiuknál. Mikor a szüleim elváltak én 6 éves voltam.Anyunak mindig mondtam hogy gyújtson meg egy gyertyát és én azt néztem.És nekem ez onan maradt meg.Neked esetleg ilyen van a háttérbe??De ha engem kérdezel akkor nem vagy pirománia csak egy furcsa szokásod, fóbiád van ami megnyugtat.
2016. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én állandóan gyertyát gyújtok.És van úgy hogy csak nézem ahogy ég és közben nem gondolok semmire.Szerintem nem jelenti azt hogy én piromániás lennék.És te semm.Én inkább egy olyan dolognak mondanám mint másoknál az evés vagy a köröm rágás vagy olyan dolog ami az ember megnyugtatja.Itt lehet vitatkozni hogy kinek mi a véleménye de engem az égő gyerta látványa megnyugtat Volt olyan hogy egy dolgozatot csak égő gyertyával tudtam megírni. De amúgy ennek a dolognak háttere is van.Olvastam is És tapasztaltam is.Ha egy gyerek apa nélkül nől fel akkor sok esély van rá főleg a fiuknál. Mikor a szüleim elváltak én 6 éves voltam.Anyunak mindig mondtam hogy gyújtson meg egy gyertyát és én azt néztem.És nekem ez onan maradt meg.Neked esetleg ilyen van a háttérbe??De ha engem kérdezel akkor nem vagy pirománia csak egy furcsa szokásod, fóbiád van ami megnyugtat. Ja és 14/l
2016. júl. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!