Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Info lejebb

Mit tegyek? Info lejebb

Figyelt kérdés

csak normális válaszokat kérek! szval van egy barátnőm és néha furi egy négyes padban ülünk a suliban ,egy lány,ő,én,még1 csaj.és tök sokszor utánozza azt a csajt meg sztem jobban figyel rá mint rám és mit tegyek,hogy rám is jobban figyeljen?

15 éves/lány


2012. márc. 16. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ismerős a dolog. A legjobb ha nem foglalkozol vele, keress más barátokat. Nekem is sokkal hamarabb meg kellett volna tennem, és mióta megtettem nem bántam meg, még most is próbálkozik, de esélytelen. Bennem megbízhatott, most meg azt hiszi másban is, de igazából mindenkitől csak azt hallom, hogy kibeszélik csak. A dologból mindenképp én jöttem ki jobban, de hamarabb kellett vna :)
2012. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszodat! nekem már volt egy ilyen barátnőm aki ráadásul az uncsi tesóm is volt és nagyon szemét lett a végére! más barátokat meg nehéz keresnem mert nem vagyok nyílt nagyon barátkozós am nem gonosz csak nem mindig figyel rám! de meg fogadom tanácsodat! köszönöm szépen mm nem hagyom ott de nem lógok rajta és keresek vhogy barátokat köszönöm! további válaszokat várok!
2012. márc. 17. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként merre laksz? netes barátok érdekelnek, beszélgethetünk ;) elsõ voltam. gondolod irj priváátot ;)
2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!