Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzetszűrő program...

Billentyűzetszűrő program van? (további info lejebb)

Figyelt kérdés

Pár hónapja a billentyűmre szörp ömlött.

Így a bal-shift, bal-ctrl, windows és alt nem működik.

További problémám az, hogy néhány billentyű leütésekor több leütést idéz elő. pl: az "A" jelzésű billentyű "aó"-t idéz elő, vagy az "E" "urweóqó"-t stb.

Kérdésem az, hogy van e olyan program ami ha pl. "urweóqó"-t talál akkor kijavítja "e"-re.


2011. szept. 7. 13:57
1 2 3
 1/30 Smartguy86 ***** válasza:
78%

:D


Inkább fogd a billzetet, szereld szét, mosd ki a szörpöt belőle zuhany alatt és hagyd egy napig száradni. Aztán rakd össze és kész is.

2011. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy hülyeség, de nem lenne egyszerűbb venni egy újat?
2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Smartguy86 ***** válasza:
Remélhetőleg nem egy 15-20 ezres Logitechről van szó :D
2011. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1:

2-3 hónapos szörp már nm jön ki

2:

nem egyszerűbb mert csak az a,e,d,c,0,1,3 nem jó

2011. szept. 7. 14:04
 5/30 A kérdező kommentje:
3: nem 15 ezres hanem beépített (laptop)
2011. szept. 7. 14:05
 6/30 Smartguy86 ***** válasza:
Már hogyne jönne ki? :D Lecsavarozod a hátlapját, kiszeded belőle a membránkapcsoló lapot, az több rétegből áll, közötte lehet a szörp, ami rövidzárat okoz, azt onnan simán ki lehet mosni. A beragadt billentyűket pedig az előlapján simán kefével tisztítószeres vízben ki tudod mosni/áztatni.
2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Smartguy86 ***** válasza:

Jah... azt leírhattad volna, hogy notebook...


Akkor csak a csere a megoldás, szervízben tesznek bele újat, vagy veszel egy bontottat, ha van valahol.

2011. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 dirtboy ***** válasza:

én tejeskávét öntöttem bele,először párdarab gomb nem működöt utána meg már a fél billentyűzet.bevittem a boltba ahol vettem,elmondtam hogy mi történt,be írták hogy nem működik a tabulátor meg még valamit be írtak.

felküldték pestre ahol valamit csináltak vele vagy nem, mert a tejeskávé ellenére azt a választ kapta a bolt hogy cserés a billentyűzet. úgyhogy kaptam egy másikat.

lehet hogy szét sem szedték mert hihetetlen hogy nem vették észre a kávét főleg hogy elég sok cukorral ittam.

2011. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
most jut eszembe, hogy kimostam azonnal (szerencsére nem bekapcsolt állapotba ömlött rá), a mosás után egyik billentyűse volt jó. ez már 1 jobb helyzet ami most van
2011. szept. 7. 14:09
 10/30 dirtboy ***** válasza:
14:08 vagyok ,a laptopot biztos hogy szét kapják
2011. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!