Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzetszűrő program...

Billentyűzetszűrő program van? (további info lejebb)

Figyelt kérdés

Pár hónapja a billentyűmre szörp ömlött.

Így a bal-shift, bal-ctrl, windows és alt nem működik.

További problémám az, hogy néhány billentyű leütésekor több leütést idéz elő. pl: az "A" jelzésű billentyű "aó"-t idéz elő, vagy az "E" "urweóqó"-t stb.

Kérdésem az, hogy van e olyan program ami ha pl. "urweóqó"-t talál akkor kijavítja "e"-re.


2011. szept. 7. 13:57
1 2 3
 11/30 Smartguy86 ***** válasza:
A laptop billentyűzetekkel az a baj, hogy egyben van és nem lehet darabjaira szedni. A gombok kipattinthatók, de a membránkapcsoló lapjához nem tudsz hozzáférni, mert ragasztva/szegecselve/hegesztve van.
2011. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
nincs rá már garancia. És, hogy szervízbe vigyem ahhoz pénz kell de én csak 14/F vagyok, és még nem keresek pénzt.
2011. szept. 7. 14:14
 13/30 Smartguy86 ***** válasza:

Van egy pótmegoldás:

Vegyél egy USB-s billentyűzetet és használd azt.

2011. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Tervbe van véve. csak addig is kéne a gépet használni, informatika szakos vagyok és sok a feladat itthonra.
2011. szept. 7. 14:17
 15/30 Smartguy86 ***** válasza:
1700-2000 forint. Egy hétvégi buli ára, szerintem bevállalhatod :D
2011. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
télleg nincs oolyan program ami az aktív ablak szövegmezőjében kicseréli a "urweóqó"-t "e"-re?
2011. szept. 7. 14:24
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak nekem szerencsére víz ömlött bele, bekapcsolt állapotban. Nekem is összevisszaságokat írt, de másnap reggelre kiszáradt. Az más kérdés, hogy 2 hétre rá az alaplap kifüstölt, valszeg mert a víz az alaplapba belejutott...:D
2011. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 vagyokakilehetek ***** válasza:

kicsihuszár legalább vennéd a fáradtságot és megpróbálnád megkeresni az árát annak a nyomorult külsős billentyűnek,


azért mert csak 14 vagy menne a dolog. szólsz a környezetedben hogy levágnád a füvet, kimosnád a kukákat, összegereblyéznéd a faleveleket(ősz jön éppen) apádnak lemosnád a kocsit, stb stb. nem kellene vacakolnod azzal a szarral. megoldást meg úgysincs rá.

2011. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát te fantasztikus vagy.

Fiú létedre pont mint egy lány.

Miért nem szedted szét és tisztítottad ki?

Ha nem mered kérd meg valamelyik gyakorlott haverod akiben megbízol! Hívd át vagy vidd át hozzá, és adj neki cserébe valami apróságot!

(persze csak ha nem garanciális a laptop-od)

2011. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Shortkey-el megoldható, gamerek szokták használni a parancsok rövidítésére, próbáld ki.
2011. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!